приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

ПРОЦЕДУРИ ДЛЯ ТРАНСФЕРНИХ ПАСАЖИРІВ

Пасажири внутрішніх і частини міжнародних рейсів, які прямують до інших міст через міжнародний аеропорт «Бориспіль» мають можливість проходити усі формальності «під одним дахом».

 

Всі три основні термінали аеропорту «Бориспіль» — B, F, D, — обслуговують міжнародні рейси. Тому обслуговування трансферних пасажирів міжнародних напрямків забезпечується як в межах одного терміналу так і між терміналами.

 

Обслуговування трансферних пасажирів міжнародних напрямків

 

Якщо ви трансферний пасажир, який прибув до аеропорту «Бориспіль» міжнародним рейсом і відправляється міжнародним рейсом, одразу після прибуття до зали прильоту будь-якого з терміналів просто слідуйте до стійок обслуговування трансферних пасажирів згідно з вказівниками «Трансфер». На стійці обслуговування трансферних пасажирів зверніться до агента пасажирського обслуговування, який спрямує вас для проходження формальностей для відправлення.

 

Обслуговування трансферних пасажирів, які прибувають внутрішнім і відправляються міжнародним рейсом, або прибувають міжнародним і відправляються внутрішнім рейсом

 

Якщо ви трансферний пасажир і прибуваєте до міжнародного аеропорту «Бориспіль» рейсом із іншого міста України та продовжуєте подорож міжнародним рейсом, та якщо ваш багаж зареєстровано до кінцевого пункту призначення, вам немає необхідності отримувати свій багаж — його буде перевантажено на стикувальний рейс для доставки в аеропорт призначення. Дотримуйтесь вказівок, що зазначені у пам’ятці.

 

Якщо ви трансферний пасажир і прибуваєте до міжнародного аеропорту «Бориспіль» міжнародним рейсом та продовжуєте подорож внутрішнім рейсом в межах України, та якщо ваш багаж зареєстровано до кінцевого пункту призначення вам немає необхідності отримувати свій багаж — його буде перевантажено на стикувальний рейс для доставки в аеропорт призначення. Дотримуйтесь вказівок, що зазначені у пам’ятці.

 

Пам’ятка для трансферних пасажирів

 

1.       Незалежно від того, який термінал вильоту зазначений у вашому талоні для посадки, ви можете пройти формальності на відправлення у терміналі «В». Для цього слідуйте на другий поверх терміналу «В» для проходження контролю на авіаційну безпеку та паспортного контролю.

 

2.       Якщо стикувальний рейс, на якому ви відлітаєте, обслуговується в терміналі «В», слідуйте до відповідного виходу на посадку у літак.

 

3.       Якщо стикувальний рейс, на якому ви відлітаєте, обслуговується в терміналі «F» або «D», слідуйте до виходу на посадку № 1а терміналу «В» для доставки на автобусі до відповідного терміналу. Після прибуття до терміналу «F» або «D» слідуйте до відповідного виходу на посадку у літак.

 

Правила проходження митного контролю в міжнародному аеропорту «Бориспіль»

 

1.       Якщо у вас немає товарів для декларування, та ви обрали проходження митного контролю за правилами «зеленого коридору», то після прибуття внутрішнім рейсом з іншого міста України дотримуйтесь порядку, зазначеного в пунктах 1–3 «Пам’ятки для трансферних пасажирів» для пересадки на стикувальний міжнародний рейс. Ваш багаж буде завантажено на стикувальний міжнародний рейс для доставки в аеропорт призначення.

 

2.       Якщо у вас є товари для декларування, та ви обрали проходження митного контролю за правилами «червоного коридору»:

 

а) якщо ви перевозите товари, що підлягають декларуванню, у ручній поклажі, то після прибуття внутрішнім рейсом слідуйте до стійок митного оформлення, які розташовані на 1-му поверсі зали відправлення терміналу «В», для заповнення митної декларації та митного оформлення товарів, що підлягають декларуванню. Далі для пересадки на стикувальний міжнародний рейс дотримуйтесь порядку, зазначеного в пунктах 1–3 пам’ятки.

 

б) якщо ви переміщуєте товари, що підлягають декларуванню, у вашому зареєстрованому багажі, то після прибуття внутрішнім рейсом ви повинні отримати свій багаж на стійці реєстрації № 13 зали відправлення терміналу «В». Слідуйте з багажем до стійок митного оформлення, які розташовані на 1-му поверсі зали відправлення терміналу «В», для заповнення митної декларації та митного оформлення товарів, що підлягають декларуванню. Після митного оформлення товарів багаж має бути доставлений вами на стійку реєстрації № 13 зали відправлення терміналу «В» для подальшого завантаження на стикувальний рейс. Після передачі багажу для пересадки на стикувальний міжнародний рейс дотримуйтесь порядку, зазначеного нижче в пунктах 1–3 пам’ятки.

 

Увага! У разі відмови пасажиру в перетині державного кордону чи у пропуску предметів через митний кордон України контролюючими органами вся відповідальність за втрату стиковки трансферного рейсу покладається на пасажира, який порушив вимоги чинного законодавства України.