приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14
Послуги

Державне підприємство «Укрсервіс Мінтрансу» при Міністерстві Інфраструктури України пропонує Вам різноманітний спектр послуг для оптимізації бізнес процесів і Вашого особистого часу. А саме, ми можемо запропонувати Вам:

 

1.  Авіаквитки на внутрішні і міжнародні рейси; квитки на потяг по Україні та ближньому зарубіжжю. Квитки накомфортабельніавтобуси в будь-які міста світу.

 

2. Медичний центр - консультації, спостереження та лікування терапевта, гінеколога, стоматолога. Фізіотерапевтичний кабінет - інгаляції, електрофорез, УЗ-терапія, вакуум-масаж, електро-світлотерапія. Масажний кабінет - всі види масажу, в т.ч. масажне крісло, виробництво - Японія; маніпуляційний кабінет - ін'єкції, перев'язки. (тел.351-42-40)

 

3. Тренажерний зал - нові тренажери; заняття з інструктором, написання програми тренувань саме для Вас.(тел.351-42-40)

 

4. Кафе-бар - складання меню для Вас і доставка обідів в зручний для Вас час і місце. Проведення фуршетів, банкетів, весіль, презентацій, днів народження та інших заходів.  Організація та проведення свят та заходів на виїзді. (тел.351-42-45)

 

5. Актові зали.  ДП "Укрсервіс Мінтрансу" надає послуги з проведення семінарів, конференцій , презентацій, концертів. Урозпорядженні підприємства є три спеціально облаштованіх зали на 47,70 та 300 осіб, з усім необхідним мультимедійним обладнанням, а також їдальня і два банкетні зали.