приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

ДЛЯ ПАСАЖИРІВ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Для пасажирів із обмеженими можливостями в міжнародному аеропорту «Бориспіль» створено всі необхідні умови. Таким пасажирам ми допомагаємо при посадці в літак, під час польоту і висадки з літака. Будь ласка, повідомте про необхідність таких послуг під час замовлення авіаквитків, але не пізніше, ніж за 72 години до вильоту. Якщо ця інформація не була вказана при купівлі квитка, радимо звернутися до представника авіакомпанії при реєстрації на рейс.

 

Персонал міжнародного аеропорту «Бориспіль» пройшов спеціальне навчання з обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями та має відповідні сертифікати.

 

Для зручності пасажирів з особливими потребами в терміналах міжнародного аеропорту «Бориспіль» обладнані пандуси біля входів/виходів, на стійках Авіадовідки та паспортного контролю передбачено оформлення пасажирів на інвалідних візках; частина телефонів, які розташовані в громадських зонах терміналів аеропорту, встановлені на висоті 80 см від рівня підлоги, передбачені ліфти для підйому/спуску та функціонують спеціально обладнані туалети.

 

У достатній кількості наявні безкоштовні візки, які, завдяки зручній конструкції, дають змогу транспортувати пасажирів по сходах терміналів і пасажирських трапів та у салонах літаків. На пероні міжнародного аеропорту «Бориспіль» працює спецмашина-амбуліфт, яка транспортує пасажирів з обмеженою рухомістю та здійснює їх посадку у літак та висадку нього.