приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

БАГАЖ

Пакування багажу

Щоб ваш багаж не пошкодився під час подорожі, ми рекомендуємо скористатись послугами пакування багажу в терміналі B, D чи F.

 

Оформлення багажу

 Весь багаж, включаючи ручну поклажу, необхідно пред’явити на реєстрації персоналу авіакомпанії чи хендлінгової компанії. Багаж, що приймається авіакомпанією до перевезення, маркується багажною биркою. Представник авіакомпанії повинен видати вам відривний талон багажної бирки для ідентифікації вашого багажу в аеропорту прибуття.

 Перед реєстрацією бажано упакувати багаж та закрити на замки. Цінні речі, ділові папери, ліки, ювелірні вироби рекомендується перевозити в ручній поклажі.

 Норми перевезення багажу встановлює авіакомпанія. Авіакомпанія-перевізник може відмовити в перевезенні багажу, що містить заборонені предмети.

 

Ручна поклажа

 Ручна поклажа повинна відповідати нормам авіакомпанії-перевізника та вимогам авіаційної безпеки.

Окрім ручної поклажі, дозволяється перевозити дамську сумку, парасольку, друковані видання для читання під час польоту, фотоапарат, відеокамеру, ноутбук, пакет з покупками із Duty-free, дитяче харчування, пальто чи плащ.

 

Негабаритний багаж

Щодо особливостей перевезення негабаритного багажу просимо звертатися до компанії-авіаперевізника.

 

Камери схову

 Якщо ви вирішили залишити свій багаж в міжнародному аеропорту «Бориспіль» на визначений термін, до ваших послуг камери схову:

—  Камера схову в терміналі «В» (знаходиться на нульовому поверсі зони відльоту). Тариф: 6 грн за 1 годину.

—  Камера схову біля колишнього терміналу «А». Тариф: 3 грн за 1 годину; наступна доба — 1,5 грн за годину.

 Камери схову працюють цілодобово.

 

Отримання багажу

 Якщо ви не можете знайти свій багаж на транспортері видачі, необхідно звернутись до офісу розшуку багажу безпосередньо в залі «Приліт» терміналу B або терміналу F.

Для оформлення документів на неприбуття багажу необхідно мати квиток, відривний талон багажної бирки та паспорт.

 

Цінний багаж

У відношенні деяких видів перевезених предметів може оголошуватися підвищена цінність. Перевізники можуть використовувати спеціальні правила для крихких, цінних або швидкопсувних предметів. Більш детальну інформацію ви можете отримати у перевізника.

 

Зареєстрований багаж

Перевізники можуть дозволити безкоштовний провіз зареєстрованого багажу в межах норм, встановлених перевізником. Норми можуть відрізнятися в залежності від класу обслуговування та / або маршруту перевезення. Перевізники можуть встановлювати розмір додаткової плати за зареєстрований багаж у разі перевищення допустимих норм. Більш детальну інформацію ви можете отримати у перевізника.

 

Ручна поклажа (незареєстрований багаж)

Перевізники можуть дозволити безкоштовний провіз ручного багажу, в межах норм, встановлених перевізником. Норми можуть відрізнятися в залежності від класу обслуговування, маршруту перевезення та / або типу повітряного судна. Рекомендується провозити мінімальна кількість ручної поклажі. Більш детальну інформацію ви можете отримати у перевізника.

 

Якщо перевезення здійснюється більш ніж одним перевізником, кожен перевізник може встановлювати різні вимоги щодо багажу (як щодо зареєстрованого багажу так і ручної поклажі).

 

Спеціальні обмеження відповідальності за багаж для поїздки в США

 

Для поїздок в межах США федеральні правила встановлюють межа відповідальності за багаж в розмірі не менше 3300.00 доларів США щодо кожного пасажира або в розмірі, встановленому ст. 14 Кодексу федерального регулювання 254.5.

 

Час реєстрації

Час, вказаний на маршруті / квитанції, є часом вильоту повітряного судна. Час вильоту повітряного судна не є часом реєстрації на рейс або часом посадки. У випадку вашого запізнення перевізник має право відмовити вам в перевезенні. Час реєстрації, вказане перевізником, є найбільш пізнім часом, коли пасажири можуть бути прийняті до перевезення; час посадки, вказане перевізником, є найбільш пізнім часом прибуття пасажира на посадку.

 

Небезпечні предмети (шкідливі речовини)

В цілях безпеки за винятком спеціальних дозволів небезпечні предмети не повинні перебувати в зареєстрованому багажі або ручній поклажі (незареєстрованому багажі). Перелік небезпечних предметів (включаючи, але не обмежуючись): стислі гази, їдкі речовини, вибухові речовини, легкозаймисті рідини та тверді речовини, радіоактивні матеріали, окислювачі, отрути, інфекційні речовини і портфелі з вмонтованими в них охоронними пристроями. В цілях безпеки можуть встановлюватися інші обмеження. Більш детальну інформацію ви можете отримати у перевізника.

 

 

 Компанії, які проводять розшук багажу

—  Компанія «Swissport»

—  Компанія «Aerohandling»

—  Авіакомпанія «Аеросвіт»

—  Авіакомпанія «Українсько-середземноморські авіалінії»