приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14
Про нас

Державне підприємство «Укрсервіс Мінтрансу» при Міністерстві Інфраструктури України це команда висококваліфікованих професіоналів з вищою профільною освітою і досвідом роботи у сфері своєї діяльності.

 

Антикорупційна програма підприємства: http://mtuservice.gov.ua/files/anti.pdf

 

Державне підприємство «Укрсервіс Мінтрансу» при Міністерстві Інфраструктури України пропонує Вам різноманітний спектр послуг для оптимізації бізнес процесів і Вашого особистого часу. А саме, ми можемо запропонувати Вам:

 

 

1. Медичний центр - консультації, спостереження та лікування терапевта, гінеколога, стоматолога-терапевта.  Масажний кабінет - всі види масажу, в т.ч. масажне крісло, виробництво - Японія; маніпуляційний кабінет - ін'єкції, перев'язки. (тел.351-42-40)

 

2. Тренажерний зал - нові тренажери; заняття з інструктором, написання програми тренувань саме для Вас (тел.351-42-40)

 

3. Кафе-бар, їдальня - складання меню для Вас і доставка обідів в зручний для Вас час і місце. Проведення фуршетів, банкетів, весіль, презентацій, днів народження та інших заходів.  Організація та проведення свят та заходів на виїзді (тел.351-42-45)

 

4. Актові зали.  ДП "Укрсервіс Мінтрансу" надає послуги з проведення семінарів, конференцій , презентацій, концертів. У розпорядженні підприємства є три спеціально облаштованіх зали на 47, 70 та 300 осіб з усім необхідним мультимедійним обладнанням, а також їдальня і два банкетні зали.

 

5. Буфет - в холі на першому поверсі для відвідувачів Міністерства інфраструктури України.