приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Будапешт з Одеси та Львова від €35 у два боки! Ryanair все ж запустить рейс Львів – Будапешт швидше від Wizz Air!

Авіаквитки з українських міст в Будапешт від €35 у два боки!

У двох лоукостерів – Ryanair та Wizz Air, на весну та літо цього року є хороші ціни на прямі рейси з різних міст України у столицю Угорщини – Будапешт. Пряме авіасполучення з Будапештом є з КиєваЛьвоваХарковаОдеси та Запоріжжя.

Найбільше дешевих квитків є з травня до липня 2020 року.

Найдешевші авіаквитки в Будапешт є зі Львова – від €35 у два боки, з Одеси – від €40 у два боки та Харкова – від €52 у два боки. Дещо вищі ціни з Запоріжжя та Києва – від €63 у два боки.

Ryanair випередить Wizz Air у Львові

Ryanair переніс дату відкриття рейсу Львів – Будапешт на тиждень швидше від анонсованої. Польоти мали розпочатися 1 квітня, а тепер початок виконання рейсів запланований 25 березня. В кінці січня Wizz Air змінив дату початку польотів на напрямку Львів – Будапешт з червня на 29 березня і таким чином випередив Ryanair, але тепер все знову змінилося.

Нагадаємо хронологію подій:

Аеропорт Львів надає знижку тій авіакомпанії, що першою відкриває новий рейс. Якщо бути точним, то знижку отримає авіакомпанія, що перша оголосила про відкриття та почала продаж квитків на новий напрямок. Wizz Air першим оголосив про рейс Львів – Будепешт і відкрив продаж квитків, отже, схоже на те, що йому і дістанеться знижка.

Інформація про частоту рейсів та старт польотів на нових напрямках в Будапешт з України:

Детальніше...

Lowcost Avia