Як дешево полетіти в Амстердам у 2020 році. Огляд декількох варіантів від €32 в один бік!

Амстердам як дістатися доїхати

Як добратися в Амстердам з України на Євро-2020! Лоукост авіаквитки від €32!

Амстердам – це неймовірне місто з вільною та приємною атмосферою. Місто тисячі велосипедів, червоних ліхтарів та безлічі мальовничих каналів.

Влітку 2020 року Амстердам буде одним з 12 міст, які прийматимуть матчі Чемпіонату Європи з футболу Euro 2020. Збірна України з футболу проведе свої матчі 14, 18 та 22 червня – і один з них в Амстердамі (ще 2 матчі в Бухаресті).

Квитки на футбольні матчі Євро-2020 надійдуть у продаж в грудні, слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті euro2020.com/tickets

Зауважте, що в статті вказані мінімальні ціни, що актуальні на момент публікації. Найдешевші квитки зараз є на початок 2020 року. На дати Чемпіонату Європи з футболу Euro 2020 у червні – квитки значно дорожчі. Точний день проведення матчу збірної України проти збірної Нідерландів буде відомий після жеребкування 30 листопада. Тоді можна буде скористатися посиланнями у статті і змінити пошук на конкретні дати.

 

У цій статті розглянемо декілька варіантів, як можна самостійно дістатися в Амстердам з міст України та де купити дешеві авіаквитки. Є кілька способів, що відрізняються ціною, тривалістю і комфортом, на яких ми зупинимося детальніше.

Детальніше...

Lowcost Avia