приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Саудівська Аравія та Бахрейн суттєво спрощують видачу віз для українців!

Саудівська Аравія спрощує виготовлення віз для громадян 49 країн!

Чудова новина для мандрівників – Саудівська Аравія вперше в своїй історії вводить туристичні візи для громадян 49 країн світу, серед них і для українців! Також громадяни України зможуть оформити візу в Бахрейн по прибуттю в аеропорт.

І кілька днів тому Міністр закордонних справ України підписав угоду з Міністром Колумбії про взаємне скасування візових вимог. Залишається очікувати коли угода вступить в дію.


Візу в Cаудівську Аравіюу можна оформити онлайн на сайті visa.visitsaudi.comsaudiarabiavisa.com або по прибуттю в аеропорт. Ціна візи – 440 ріалів, а це приблизно $120. В цю ціну входить оформлення візи (300 ріалів) та обов’язкове страхування (140 ріалів).

Віза буде видаватися на рік і дозволятиме здійснити декілька в’їздів в країну на термін не більше, ніж 90 днів за одну поїздку.

До цього часу Саудівська Аравія вважалася однією з найбільш закритих країн світу і потрапити в країну іноземцям було вкрай важко.

Однією з причин полегшення візового режиму є бажання Саудівської Аравії залучити в туристичну індустрію іноземні інвестиції і влада країни розраховує, що вже до 2030 року цей сектор економіки приноситиме їй до 10% ВВП.

“Відвідувачі будуть здивовані скарбами, якими ми можемо поділитися – п’ять об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, яскрава культура і природа, що захоплює”– заявив міністр туризму Ахмад аль-Хатіб.

Він також зазначив, що влада не буде змушувати туристок з інших країн носити традиційний арабський одяг, що покриває все тіло. Також не буде обмежень для жінок, які відвідуватимуть країну без супроводу чоловіків.

Разом з тим туристи не зможуть відвідувати Мекку і Медину, які вважаються священними для мусульман. Крім того, на іноземців поширять заборону на алкогольні напої, що діє в країні.

Саудівська Аравія, офіційна назва Королівство Саудівська Аравія – найбільша за площею арабська держава Передньої Азії, займає більшу частину Аравійського півострова і є другою за площею після Алжиру країною Арабського світу. Це єдина країна, що водночас має берегову лінію уздовж Червоного моря та Перської затоки і більшу частину території якої займає посушлива безплідна пустеля.

Бахрейн вводить візи по прибуттю для українців!

Громадяни України зможуть оформити візу в Бахрейн по прибуттю в аеропорт. Відповідна інформація розміщена на сайті Міністерства внутрішніх справ Бахрейну – npra.gov.bh Візу будуть видавати на термін перебування до одного місяця. Ціна – приблизно $65.

Бахрейн – держава, що об’єднує групу островів в Перській затоці між Саудівською Аравією й Іраном. Бахрейн — це архіпелаг, що складається з приблизно 30 островів. Завдяки порівняно помірному клімату, острівна держава перетворилася на важливий центр регіонального туризму.

Де можна придбати авіаквитки в Саудівську Аравію та Бахрейн?

Квитки зручно шукати та бронювати на сайті kiwi.com або на tickets.lowcostavia.com.ua

Посилання для бронювання авіаквитків:

 

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

 

 facebook.com/lowcostavia
 telegram.me/lowcostavia
 instagram.com/lowcostavia
 twitter.com/lowcostavia

Lowcost Avia