приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Всі нові авіарейси з України у 2019 році! Список з усіх міст!

Нові рейси лоукостів та регулярних авіакомпаній з міст України у 2019 році!

2019 рік тільки починається, а вже відомо про майже чотири десятки нових рейсів, що відкриють цього року з України!

Ryanair не збавляє темпу і вже оголосив 9 нових маршрутів у 2019 році, Wizz Air відкриває нові напрямки з Києва, Харкова та Львова, Ernest Airlines почне виконувати рейси з Харкова і будемо очікувати ще нових маршрутів в Італію, а український перевізник SkyUp серйозно розширює свою мережу і в 2019 році запустить як мінімум 11 рейсів.

В таблицях у цій статті від Lowcostavia.com.ua знайдете перелік нових рейсів з України у 2019 році регулярних і лоукост авіакомпаній. У публікації не вказані чартерні рейси, серед яких цього року є теж кілька новинок. Наприклад, пакетні тури з прямими рейсами в Туреччину влітку можна купити з багатьох міст України: Київ, Одеса, Львів, Херсон, Полтава, Вінниця, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Чернівці та Миколаїв.

Скасовані та призупинені рейси

На жаль, нові рейси не тільки з’являються, а й закриваються. Авіакомпанія Wizz Air припинила виконання рейсів Київ – Люблін та Харків – Лондон, Ernest Airlines з січня 2019 року скасував рейси зі Львова у Венецію та Мілан (Мальпенса), МАУ розпочала продаж квитків на рейси у Софію та Бухарест, але буквально за тиждень припинила (ці два рейси продовжить виконувати WindRose). Детальний список скасованих рейсів знайдете внизу.

Про акції і розпродажі на нові рейси найшвидше дізнаєтеся на телеграм-каналі telegram.me/lowcostavia.

Lowcostavia вже четвертий рік слідкує за новими рейсами і публікує переліки у зручному форматі. Можете ознайомитися зі списком рейсів у 2016-2017 роках, а також у 2018 році у відповідних публікаціях.

Де купити авіаквитки на нові рейси з України?

Квитки на нові напрямки ви можете придбати на сайті tickets.lowcostavia.com.ua. Рейси лоукостів (Візз Ейр, Раянейр та інших) шукайте на kiwi.com.

Детальніше...

Lowcost Avia