приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

"Укрзалізниця" скоротила кількість рейсів експреса до "Борисполя"

 

"Укрзалізниця" почала скасовувати рейси поїзда "Київ Бориспіль Експрес" на п'ятий день після запуску регулярного сполучення.

Про це повідомляє avianews.com.

Як випливає з оновленого розкладу, яке введено в дію з 4 грудня, скасовано низку рейсів як в нічний час, так і в пікові ранковий та вечірній.

 

В результаті цього інтервал руху експресів вночі збільшений до двох годин, в піковий час - майже до однієї години, в міжпіковий - перевищує одну годину.

У перші дні руху поїздів основний інтервал становив близько 1 години, при цьому в ранковий і вечірній час він зменшувався до 27-44 хвилин.

ОНОВЛЕНО

Пізніше в прес-службі Укрзалізниці пояснили, що графік руху Kyiv Boryspil Express коригується в результаті вивчення пасажиропотоку.

"Здійснені зміни у розкладі курсування враховують на даному етапі існуючий пасажиропотік на маршруті ст. Київ-Пасажирський - ст. Бориспіль аеропорт. У разі збільшення або зменшення пасажиропотоку, "Укрзалізниця" й надалі коригуватиме кількість пар поїздів, як в сторону їх зменшення, так і в сторону збільшення", - йдеться у повідомленні на офіційному сайті УЗ.

В прес-службі зазначили, що скорочення торкнулося рейсів у нічні години, а в цілому впродовж доби на маршруті курсуватиме 27 пар поїздів.

"Після запуску експресу Київ-Пасажирський – Бориспіль-аеропорт ним вже скористалося понад 6 тисяч пасажирів", - повідомили в УЗ.

Раніше "Укрзалізниця" оприлюднила розклад руху нового рейкового автобуса. Експрес Київ-Бориспіль курсуватиме між залізничним вокзалом Києва Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль цілодобово.

Нагадаємо, 1 грудня залізничний експрес майже на півтори години запізнився до аеропорту "Бориспіль" через проблеми із двигуном.

30 листопада у Києві запустили перший експрес до Борисполя.

Економічна правда