приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

На вокзалі станції Роздільна І набирає обертів послуга з продажу квитків на автобуси

У залізничній касі вокзалу станції Роздільна І регіональної філії «Одеська залізниця» нова послуга з продажу квитків на автобуси внутрішнього та міжнародного сполучення користується попитом серед мешканців Роздільної. З початку відкриття продажу у касі вже реалізовано 31 квиток на суму понад 20 тисяч грн.

Нагадаємо, що з 2 травня в квитковій касі вокзалу станції Роздільна з метою покращення сервісу в межах обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця» також відкрито продаж проїзних документів на поїзди у міжнародному сполученні. На другий день відкриття вже було продано перший квиток від Роздільної до Перемишля.

Для зручності пасажирів зазначена залізнична квиткова каса працює цілодобово. Оформити проїзні документи можна до Перемишля, Вроцлава, Варшави, Гданська, Будапешту, Відня та Бухаресту.

Як ми повідомляли раніше, проект з продажу автобусних квитків у залізничних касах впроваджено в касах вокзалів Вапнярка, Подільськ, Черкаси, Знам’янка, Помічна, Олександрія, Кропивницький та Черкаси.

Залізничний інформаційний портал