приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

WOG CAFE в аеропорту «Київ» протягом останнього року збільшив свої виробничі потужності більш ніж в чотири рази

WOG CAFE в аеропорту «Київ» протягом останнього року збільшив свої виробничі потужності більш ніж в чотири рази

Клієнтопотік WOGCAFEв Міжнародному аеропорту «Київ» за рік роботи збільшився більш ніж в 4 рази.

Відкриття WOG CAFE в аеропорту відбулося 14 березня 2017 року. Менш ніж за півроку роботи закладу вдалося вийти на розрахунковий обсяг обслуговування, а вже за рік - збільшити кількість відвідувачів в 4 рази - з 4,5 тисяч 16,5 тисяч на місяць.

Загалом, протягом року WOG CAFE в аеропорту відвідало понад 200 тисяч клієнтів, а сумарна кількість чеків перевищила 205 000.

"...практично весь рік ми активно працювали над вивченням попиту і потреб такої унікальної категорії споживачів, як авіапасажири, удосконалюючи свій сервіс. І клієнти оцінили нашу роботу, збільшивши кількість візитів до нашого кафе більш ніж у чотири рази...", - відзначає Максим П'ятаков, керівник проектів WOG CAFE.

Топовими позиціями нашого асортименту торік очікувано стали безалкогольні напої - це більш як 137 тисяч продажів за рік; гарячі напої (фірмові кави, чаї) - 85 тис. порцій; а також гарячі бутерброди - їх вдалося продати більше як 60 тис., а фірмовий WOG Бургер вийшов на друге місце щодо популярності після улюбленого українцями хот-догу.

Крім того, авіапасажири активно купували фреш-сендвічі - за рік продано понад 24 тисяч штук і десерти - 16,5 тисяч порцій.

Протягом кількох років роботи в Україні компанія WOG CAFE встигла заробити репутацію лідера на ринку харчового рітейла, представляючи свою продукцію не лише на АЗК, в 14 потягах Інтерсіті, а й у власній мережі кафе по всій Україні.

Довідка

ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» керує мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, яка налічує близько 500 об'єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG - це найбільша українська монобрендова мережу АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG - виключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережа WOG Cafе і WOG MARKET.

Міжнародний аеропорт “Київ”