приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Корисно: всі нові авіарейси з України у 2018 році! Перелік з усіх міст!

Перелік нових прямих рейсів з міст України у 2018 році! (оновлено 7 травня)

У 2018 році з України відкривається багато нових рейсів. Wizz Air повернувся у Львів і Харків, МАУ додає кілька далекомагістральних напрямків, Ernest Airlines відкриває нові маршрути в Італію. Ще цього року польоти по Україні має відкрити національний авіаперевізник SkyUp. У кінці жовтня Ryanair відкриє 11 рейсів з Києва та 5 зі Львова.

В таблицях у статті від Lowcostavia.com.ua знайдете перелік нових рейсів регулярних і лоукост авіакомпаній з Києва, Львова, Одеси, Харкова та інших міст. У публікації не вказані чартерні рейси, яких цього року відкривається теж доволі багато. Наприклад, пакетні тури з прямими рейсами в Туреччину влітку можна купити з тринадцяти міст України: Київ, Одеса, Львів, Вінниця, Харків, Миколаїв, Полтава, Рівне, Чернівці, Кривий Ріг, Запоріжжя, Дніпро, Херсон.

Щоб отримати детальну інформацію про напрямок і розклад рейсів натисніть на назву міста чи дату перельотів і зможете переглянути відповідну новину.

Про акції і розпродажі на нові рейси найшвидше дізнаєтеся у каналі Телеграм telegram.me/lowcostavia.

Список рейсів, що відкрилися з України у 2016-2017 роках можете переглянути у минулорічній статті.

Де купити авіаквитки на нові рейси з України?

Квитки на нові напрямки ви можете придбати на сайті tickets.lowcostavia.com.ua. Рейси лоукостів (Візз Ейр, Раянейр та інших) шукайте на kiwi.com.

Детальніше...

Lowcost Avia