приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

На вокзалі Одеса-Головна відкрито ще одну міжнародну касу

Віднедавна на вокзалі Одеса-Головна працюють дві міжнародні каси, в яких пасажири мають змогу купити квитки на усі поїзди міжнародного сполучення, які курсують українськими залізницями.

Раніше такі послуги надавала лише одна спеціалізована каса, але з 10 грудня 2017 р. почав курсувати міжнародний поїзд № 36 Одеса – Перемишль, внаслідок чого пасажиропотік відчутно зріс. «Аби покращити умови придбання проїзних документів у міжнародному сполученні, у тому числі й на поїзд Одеса – Перемишль, ми відкрили ще одну спеціалізовану касу, – пояснює заступник начальника вокзалу станції Одеса-Головна Наталія Ніколова. – Міжнародні каси розташовані у сервісному центрі вокзалу, вони працюють з 7.00 до 22.30. Зауважу, що в них можна оформити квитки на усі міжнародні поїзди, що вирушають з українських вокзалів».

Касири, які нині працюють у міжнародних касах пройшли додаткове навчання, оскільки оформлення проїзних документів у міжнародному сполученні має свою специфіку і дещо відрізняється від технології, що діє при оформленні квитків у внутрішньодержавному сполученні.

До речі, є уже перші підсумки популярності маршруту Одеса – Перемишль: за січень на цьому напрямку було продано 1 тис. 118 проїзних документів.

Зазначимо, що квитки на поїзд № 36 Одеса – Перемишль можна придбати також через  Інтернет.

Залізничний інформаційний портал