приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Одесити покращують умови для інвалідів-візочників біля залізничного вокзалу

У підземних переходах біля головного залізничного вокзалу Одеси триває монтаж підйомних платформ для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями.

Ця ініціатива, автором якої є громадська організація «Анти Дискримінаційна Конфедерація», знайшла відгук серед містян в межах «Громадського бюджету-2017» муніципальної онлайн-платформи «Соціально активний громадянин» Одеси. За цю ідею проголосувало 2тис. 347 одеситів, що надало їй можливість посісти 28 сходинку в рейтингу минулорічних проектів та стати одним з 40 проектів-переможців.

За задумом авторів у підземних переходах Привокзальної площі облаштують 8 спеціалізованих платформ, які полегшать пересування  людей у інвалідних візках, людей похилого віку, матусь із колясками, вагітних жінок тощо. Ці платформи працюють як ліфти, керувати яким можна за допомогою декількох кнопок. Вартість однієї платформи коштує близько 17 тис. євро, загальна вартість реалізації проекту – 4,6 млн. гривень.

Зазначимо, в Одесі проживає близько 58 тис. дорослих і майже 3 тис. дітей з інвалідністю різних нозологій.

Додамо, що «Громадський бюджет» передбачає, що кожний одесит може запропонувати ідею, яка дозволить зробити Одесу кращою. Мешканці міста шляхом електронного голосування оцінюють проекти, а міська влада в межах бюджетного фінансування сплачує з міського бюджету реалізацію обраної одеситами ідеї.

Залізничний інформаційний портал