приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

В очікуванні рейсу: аеропорт, як місце для дозвілля

В очікуванні рейсу: аеропорт, як місце для дозвілля

Вирушаючи в подорож на відпочинок чи ділову поїздку аеропорт, ми розглядаємо, як тимчасовий перевалочний центр між пунктом А до пункту Б. Але що робити якщо ваш рейс перенесли або затримали, і вам необхідно провести на території аеропорту зайвих кілька годин? Пропонуємо вашій увазі кілька оптимальних варіантів вашого дозвілля ...

Отже, попереду довгі години очікування рейсу, але ми не сумуємо. Адже на території будь-якого аеропорту можна робити стильні фото. У вас є можливість зробити фотографії літаків, а також різного реквізиту – заправочна спец-техніка, авта для перевезення багажу і т.д. ... Ви можете просто спостерігати за людьми, яких тут завжди чимало, і всі вони різні і колоритні. У вас є можливість отримати безкоштовний урок, яким батьком чи мамою не варто бути, спостерігати за поведінкою і реакцією на різні ситуації, і робити для себе висновки. Ви просто зобов'язані використовувати безкоштовний Wi-Fi і спокійно серфінгувати інтернетом. Можливо ви вже підготували свій проект або пропозицію, але ще не відправили це керівництву. Увімкніть ваш Wi-Fi адаптер і вперед. Деякі хороші речі можуть бути безкоштовними.

Аеропорт - це маленький світ. Розмовляйте з людьми. Цим людям теж нудно, і вони будуть не проти спілкування. А інформація може стати в нагоді для наступної вашої відпустки або шкільного проекту вашої дитини.

Подивіться виставки фото або картин в аеропорту. Зараз в аеропорту "Київ" проходить виставка фоторобіт мандрівника і фотографа Дениса Копилова. Відвідуйте магазини і кіоски. Робіть селфі. Спілкуйтеся з охороною і співробітниками аеропорту. Говорячи про охоронців, чи цінуємо ми їх нелегку працю? Замість того щоб уникати їх поглядів на знак подяки за їх важку роботу, ви можете поговорити з ними. Скористайтеся паузою прогуляйтеся містом. Якщо ви тут ще не були і у вас достатньо часу - це відмінний варіант, як для проведення часу. Врешті, і територія поблизу аеропорту також може бути цікавою (подивіться літаки в найбільшому в Європі музеї авіації - Державний музей авіації (м. Київ) знаходиться поблизу аеропорту «Київ»). https://www.facebook.com/aviamuseum/

Якщо жоден із запропонованих варіантів вас не влаштував, вдягніть навушники, щоб вас не турбували, накиньте капюшон, наведіть будильник і просто поспіть.

До будь-якої ситуації можна ставитися по-різному, але намагайтеся завжди знаходити позитивні моменти. Так, і жити буде простіше, і жити буде веселіше.

Міжнародний аеропорт “Київ”