приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Харчування в поїздах почнеться з Івано-Франківського та Львівського напрямків

До кінця цього року ПАТ «Укрзалізниця» запустить пілотний проект по харчуванню пасажирів в нічних поїздах. Про це в.о.голови правління компанії Євген Кравцов зявив сьогодні, 5 грудня, на прес-конференції,  присвяченій запровадженню нового графіка руху поїздів.

 Очільник Укрзалізниці  підкреслив, що позитивні відгуки пасажирів, які  подорожують поїздами Інтерсіті+, де є така послуга, як харчування, підштовхнули товариство розглянути можливість запровадження харчування також і в класичних нічних поїздах.

«Це є нетрадиційною послугою для залізничних перевезень не тільки в Україні, тому ми плануємо запустити на початковому етапі харчування в декількох напрямках – попередньо це Івано-Франківськ, Львів і, можливо, Харків, – сказав Євген Крацов. – По-перше, пілотний проект потрібен для того, щоб відпрацювати технологію, по-друге, щоб побачити економічний ефект і попит з боку пасажирів. Одна справа це рух потягами Інтерсіті, а інша річ – масштабне перевезення спальними нічними поїздами. Ми сьогодні проводимо перемовини з декількома постачальниками і підрядниками, котрі мають пілотно взяти в роботу ті напрямки, які ми пропонуємо  в якості експерименту».

Євген Кравцов також наголосив, що після того, як Укрзалізниця побачить рівень окупності  нового проекту, можна буде проводити  відповідні конкурсні процедури для того, щоб залучити до участі якомога більше підрядників.

«У нас всього по Україні курсує 190 пар пасажирських поїздів. Це величезний обсяг, тому нам необхідно побачити як ця економіка працює», - зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

Залізничний інформаційний портал