приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Якщо ви збираєтесь в Дубай, вам потрібно це знати

Якщо ви збираєтесь в Дубай, вам потрібно це знати

А ви знали?

Багато хто знає, що Дубай - найбільше місто Об'єднаних Арабських Еміратів, розташований на березі південної частини Перської затоки. Місто завтрашнього дня і вічного літа. Розкіш, передові технології, все з позначкою «самий» та «найкращий» у світі - це головні характеристики Дубай. Дубай змінюється і розростається щодня. Побувавши там одного разу, через рік Ви вже його не впізнаєте. Він буде на 10 років випереджати свій вчорашній вигляд. Але чи знаєте ви таке?

• Чоловіки, будьте уважні при вході в вагон метро!
У метро Дубая існують спеціальні вагони для жінок. Чоловікам вхід сюди суворо заборонений.

• Вихідні не вихідні
Неділя - початок робочого тижня. А вихідні починаються з четверга.

• Не цілуйтеся в громадських місцях
Емірат Дубай, хоч і здається світським, але має суворі мусульманські традиції! Тут можна потрапити до в'язниці за розпивання спиртних напоїв, куріння, прогулянку в зухвалому вбранні або поцілунки в громадському місці!

• Гепарди замість домашніх вихованців
Розкіш і ексклюзивність - це головні життєві принципи багатих шейхів. Просто дорогими речами тут нікого не здивуєш. Тому тут нормально завести в якості улюбленця гепарда, тигра або лева.

• Поліція їздять на Lamborghini і Ferrari
На вулицях Дубая така кількість суперкарів, що поліцейським просто безглуздо їздити на Ford Fiesta. Щоби наздогнати злочинців, поліції доводиться їздити на Lamborghini, Ferrari і Bentley.

• Рівень злочинності прагне до нуля
Дубай вважається одним з найбезпечніших міст у світі. Тут надзвичайно низький рівень злочинності. Все тому, що тут високий рівень життя і суворі закони. Громадяни ОАЕ забезпечені довічно всіма благами, а ті, хто приїхав, бояться порушувати закон, тому що покарання дуже суворі та неминучі.

• Злиток золота можна купити в звичайному автоматі
У нас в автоматах самообслуговування можна купити ласощі і напої. А в самому розкішному і багатому місті в автоматі можна купити злиток золота! Автомати видають золоті злитки вагою в один, п'ять, десять грамів і одну унцію (28,35 г).

Крім того, Дубай зокрема і ОАЕ в цілому стали доступнішими - з грудня 2017 року громадяни України зможуть відвідати східну казку без візи! А з Аеропорту Київ Жуляни рейси в «столицю завтрашнього дня» виконуються регулярно.

Збережи собі щоби не втратити і поділися з друзями :)

Міжнародний аеропорт “Київ”