приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

З початку 2017 року Придніпровська залізниця отримала від держадміністрацій близько 29% компенсації за перевезення пільговиків у приміському сполученні

У січні-вересні 2017 року приміськими поїздами Придніпровської залізниці було перевезено 10 млн 725,8 тис. пасажирів, у тому числі 3 млн 58,5 тис. пільговиків.

За дев’ять місяців магістраль отримала від державних адміністрацій різних рівнів, які виступають замовниками соціальних перевезень у приміському сполученні, компенсацію за залізничні поїздки пасажирів пільгових категорій на суму 13 млн 552,7 тис. грн., при цьому за фактично надані послуги було нараховано 47 млн 156,9 тис. грн.

Таким чином, з початку року залізниці відшкодували 28,7% від необхідної суми. Наразі це найвищий показник у мережі УЗ, однак усе ж недостатня сума з огляду на витрати магістралі на ці перевезення.

Збільшити суму компенсаційних виплат допомагає робота, яку проводять фахівці служби приміських пасажирських перевезень і дирекцій залізничних перевезень окремо з кожною держадміністрацією, а також позовна робота залізничних юристів.

На жаль, попри пошуки порозуміння, цьогоріч не вдалося укласти договори на відшкодування залізниці її витрат на перевезення пасажирів-пільговиків з Апостолівською, Криничанською, Нікопольською, Солонянською, Василівською, Кам’яно-Дніпровською, Більмацькою, Пологівською, Покровською, Оріхівською районними державними адміністраціями та Мелітопольською міською радою.

Наразі на прохання органів місцевого самоврядування залізничники складають персоніфіковані списки пільговиків, які скористалися приміськими поїздами у тому чи іншому місяці поточного року. Водночас ведеться робота на перспективу: в усі органи місцевого самоврядування вже направлено проекти договорів щодо компенсації збитків за перевезення пільгових категорій громадян у 2018 році.

Придніпровська залізниця