приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

На прохання пасажирів ПАТ «Укрзалізниця» з 6 жовтня встановлює зручний графік курсування електропоїзда Фастів – Ворожба

Відзавтра на численні прохання пасажирів ПАТ «Укрзалізниця» змінює на більш зручний графік курсування електропоїзда № 818 Фастів – Ворожба. З 6 жовтня цей поїзд відправлятиметься з Києва о 10:01, а не о 09:22, як раніше. Про це сьогодні у Twitter повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Сьогодні у Фастові. До речі, як обіцяли – час відправлення з Києва поїзда 818 Фастів – Ворожба змінили з 9-22 на 10-01. Відзавтра, 6 жовтня», - написав Євген Кравцов.

Нагадаємо, що під час інспектування поїздів приміського сполучення на Київщині 15 вересня 2017 року Євген Кравцов доручиввідповідним службам врахувати побажання пасажирів цього поїзда та відкоригувати його графік. А саме: забезпечити відправлення поїзда Києва не раніше 09:50, щоб на нього встигали люди, які закінчують роботу вранці.

Раніше повідомлялося, що в складі електропоїзда курсують10вагонів,модернізованих на Київському електровагоноремонтному заводі з використанням запчастин та комплектуючих українських виробників. Роботи виконані за власні кошти Укрзалізниці майже на 46 млн грн. Загалом різними видами ремонтів у цьому році вже оновлено 80 вагонів приміських поїздів. Це продовжить термін експлуатації електропоїздів від 6 до 16 років.

Наразі ПАТ «Укрзалізниця» інтенсифікує модернізацію та ремонти рухомого складу. Це дозволить оновити приміські поїзди та покращити рівень сервісу та комфорту для пасажирів.

«Модернізовані та капітально відремонтовані приміські поїзди ми хочемо задіяти для перевезень пасажирів у сполученні між Києвом та містами-супутниками: Броварами, Бояркою, Ірпенем, Вишневим. Це розвантажить транспорт у ранкові та вечірні години пік. Ми зробимо зручний графік курсування електропоїздів і це дозволить залізниці скласти гідну конкуренцію автомобільному транспорту. В нас гарна інфраструктура і вокзали, а тепер будуть і хороші вагони», - прокоментував Євген Кравцов.

Довідка.

У ході проведення модернізації змінюється не лише інтер’єр та екстер’єр поїзда, а й технічно вдосконалюються електропоїзди. Зокрема, в електричках замінюються деякі деталі та агрегати на сучасні. Також встановлюється сучасне світлосигнальне обладнання на головних вагонах, електронні маршрутні вказівники на лобових частинах головних вагонів та інше електрообладнання. У модернізованих електричках встановлені нові герметичні вікна з сонцезахисними ролетними шторами. Сидіння – також абсолютно нові й тому більш зручні. Відремонтовані системи вентиляції пасажирських салонів вагонів та кабін машиністів. У ході ремонту всі нагрівальні елементи та вентиляційні агрегати замінено. 

Укрзалізниця