приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Пасажири, які мандрують за напрямком Київ-Маріуполь, вже відчули комфорт у модернізованих вагонах

До складу поїздів № 83/84 Маріуполь – Київ та № 123/124 Костянтинівка – Київ включено п’ять вагонів, відновлених капітально-відновлювальним ремонтом (КВР). Укрзалізниця запланувала у цьому році таким видом ремонту оновити понад 150 вагонів. З яких 62 одиниці на заводах, 91 – у депо.

«За дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Укрзалізниця реалізує програму оновлення парку пасажирських вагонів вагонного депо Маріуполь. У складі поїздів вже курсують п’ять модернізованих вагонів, а до кінця року замінимо на модернізовані ще 15. Це дозволить забезпечити якісний сервіс для пасажирів, що мандрують зі столиці до Приазов’я та у зворотному напрямку», – прокоментував в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Модернізовані вагони майже нічим не відрізняються від нових, адже у процесі капітально-відновлювального ремонту повністю оновлюється інтер’єр салонів вагону та купе, встановлюються нові вікна, полички, виконується капітальний ремонт або заміна обладнання вагона тощо.  Обов’язкова умова - встановлення систем кондиціювання повітря та вакуумних туалетних комплексів.

Для залізничників проведення КВР – вимушений крок, що, втім, дозволяє за значно менший час і менші кошти оновлювати пасажирські вагони та подовжувати термін їх експлуатації на 15 років, збільшити міжремонтний пробіг із 300 тис. км до 450 тис. км.  Вартість проведення такого виду ремонту для одного вагона складає  близько 8,5 млн грн. Новий вагон коштує втричі дорожче.

Укрзалізниця