приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

RYANAIR розпочне виконання рейсів на напрямі Львів-Меммінген на 2 місяці раніше

Ryanair, авіакомпанія номер один в Європі, 16 травня оголосила про початок виконання польотів на напрямі Львів-Меммінген з вересня, через високий попит з боку українських клієнтів, в рамках розширеного розкладу рейсів з України на період зимового сезону 2017 року.

Для того, щоб відзначити ранній запуск польотів, Ryanair розпочала продаж квитків на рейси, що виконуватимуться у вересні та жовтні, за ціною лише від €19,99. Дешеві квитки доступні для бронювання на сайті ryanair.com до опівночі четверга (18 травня).

Ольга Павлонка, менеджер з продажу та маркетингу Ryanair в Центральній і Східній Європі зазначила:

«Із радістю повідомляємо, що наш новий рейс Львів – Меммінген, з частотою виконання двічі на тиждень, розпочнеться на два місяці раніше, ніж планувалося, пропонуючи українським бізнес-туристам та подорожуючим найнижчі ціни на авіаквитки.

Запуск нового маршруту почнеться у вересні, в рамках розширеного розкладу рейсів зі Львова до Німеччини на період зимового сезону 2017 року.

Українські клієнти та туристи можуть розраховувати на ще нижчі тарифи за умови раннього бронювання та планування своєї відпустки заздалегідь. Тому не прогавте можливість забронювати дешеві квитки зі Львова.

Щоб відзначити ранній запуск польотів, ми запускаємо продаж квитків на маршруті Львів-Меммінген за ціною лише від €19,99 за переліт у вересні і жовтні, які доступні для бронювання до опівночі четверга (18 травня).

Оскільки ці напрочуд дешеві квитки будуть розкуплені швидко, варто увійти на www.ryanair.com і не пропустити шанс.»

Автор фото: Андрій Беднаж

Lviv_Memmingen

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького