приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

До літніх перевезень регіональна філія «Донецька залізниця» підготує 143 пасажирські вагони

Для забезпечення попиту на перевезення під час літніх відпусток регіональна філія «Донецька залізниця» підготує 143 пасажирські вагони, з них 33 вагони – з кондиціонуванням повітря.

Регіональна філія «Донецька залізниця» завершує підготовку до літніх пасажирських перевезень. Зокрема,штат поїзних бригад укомплектовано, перевіряється технічний стан вокзалів та зупиночних пунктів.

Квитки для подорожі можна придбати онлайн та на залізничних вокзалах філії в Лимані, Слов’янську, Волновачі, Рубіжному, Краматорську, Костянтинівці, Бахмуті, Покровську, Маріуполі, Лисичанську.

Довідка

Наразі курсують такі поїзди формування регіональної філії «Донецька залізниця»:

- нічний швидкий поїзд №84/123/124/83 сполученням Маріуполь – Київ – Костянтинівка – Київ – Маріуполь, 4 поїзди по 17 вагонів;

- нічний швидкий поїзд №69/70 сполученням Маріуполь – Львів, 3 поїзди по 15 вагонів;

- група причепних безпересадкових вагонів поїзда сполученням Маріуполь – Харків, 2 склади по 3 вагони.

Також у зв’язку зі збільшенням пасажиропотоку в південному напрямку призначений нічний швидкий поїзд №92/91 сполученням Костянтинівка – Одеса: 1 поїзд із 16 вагонів формування регіональної філії «Донецька залізниця» та 1 поїзд із 16 вагонів формування регіональної філії «Одеська залізниця». Він курсуватиме щоденно.

Укрзалізниця