приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

airBaltic відкрив рейси в Одесу з 27 березня 2017 року

27 березня 2017 року в Міжнародному аеропорту Одеса урочисто зустріли перший рейс з Риги латвійської авіакомпанії airBaltic.

Перший рейс, який привіз до Одеси 66 пасажирів з Латвії, традиційно зустріли водним салютом.

За словами регіонального представника авіакомпанії airBaltic в Україні Марії Радченко, новий рейс авіакомпанії дозволить запропонувати одеситам нові можливості для подорожей до Європи та Скандинавії. Крім того, це додаткова можливість для європейців відвідати місто на березі Чорного моря - Одесу.

Як зазначив генеральний директор ТОВ «Міжнародний аеропорт Одеса» Віталій Портянко, встановлення ділових відносин з латвійської авіакомпанією airBaltic - це черговий крок у розвитку євроінтеграційних процесів. Більш того, це реальний внесок компанії у розвиток економічних, культурних та гуманітарних зв'язків між Україною та Латвією, Одесою та Ригою! - підкреслив Віталій Портянко.

На першому етапі рейси виконуватимуться двічі на тиждень, з вильотом з Риги по п'ятницях і неділях о 23.35, з Одеси - по понеділках і суботах о 03.45 за місцевим часом. У червні і липні планується послідовне збільшення частоти польотів до 4 рейсів на тиждень.

Лінію обслуговуватимуть літаки Boeing 737 і Bombardier Q400NextGen. Політ триватиме 2 години 30 хвилин. Квитки доступні на сайті перевізника і в агентствах з продажу квитків.

Довідка: airBaltiс (AIR BALTIC CORPORATION)забезпечує прямі рейси з Риги в 60 пунктів призначення. airBaltic пропонує зручні стикування в Міжнародному аеропорту Рига з пунктами призначення маршрутної мережі авіакомпанії в Скандинавії, Європі, СНД і на Близькому Сході. Флот airBaltic налічує 24 літаки: 12 Boeing 737 і 12 Bombardier Q400Next Gen. У 2012 році Airlinetrends назвав airBaltic однієї з десяти найбільш інноваційних авіакомпаній світі, а в 2014 і 2015 році airBaltic домоглася кращих показників пунктуальності в світі.

Міжнародний аеропорт Одеса - входить в ТОП-3 найбільших аеропортів України за кількістю обслугованих пасажирів за підсумками першого півріччя 2016 року, пов'язаний регулярними і чартерними рейсами з містами України, СНД, а також країнами Західної Європи, Азії, Африки.

Міжнародний аеропорт Одеса