приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

З початку 2017 року майже 40% залізничних квитків пасажири придбали онлайн

У січні-лютому 2017 року онлайн-продаж квитків порівняно з відповідним періодом минулого року збільшився в 1,3 рази. Загалом з початку цього року пасажири поїздів Укрзалізниці оформили через інтернет 2,6 млн залізничних квитків, що складає 38% від загального продажу проїзних документів.

Лише в лютому 2017 року через інтернет оформлено 1,2 млн квитків, що складає 38,3% від загального продажу. Це в 1,2 разу більше, ніж у лютому минулого року, коли через інтернет загалом було оформлено 1 млн квитків.

Популярність онлайн-послуги Укрзалізниці щороку зростає. Купувати квитки онлайн зручно й швидко. Це можна зробити в будь-який час доби, користувачі сервісу самостійно обирають для подорожі поїзд, вагон і місце в ньому. При придбанні квитків пасажири можуть скористатися офіційним сайтом Укрзалізниці booking.uz.gov.ua, з листопада минулого року працює його мобільна версія. Також віднедавна власники смартфонів на базі операційної системи Аndroid можуть використати мобільний додаток Укрзалізниці для придбання квитків, завантаживши його у Google Play.

Нагадаємо, що сьогодні квитки через інтернет можна придбати на всі поїзди внутрішнього сполучення, окрім додаткових і регіональних. Також у режимі онлайн можна оформити та оплатити проїзд на регіональні поїзди та поїзди міжнародного сполучення з країнами СНД. При цьому пасажир отримує бланк замовлення, який необхідно обміняти в залізничній касі на звичайний квиток. 

Укрзалізниця