приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

У 2016 році спеціалізованими вагонами Південної залізниці для перевезення осіб з особливими потребами скористалися 417 пасажирів

Упродовж січня-грудня 2016 року залізничники регіональної філії "Південна залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" 272 рази включали до складу пасажирських поїздів спеціальні вагони для перевезення 417 людей з інвалідністю на візках, що майже у 2,5 рази перевищує показники 2015 року. Найчастіше спеціальні вагони включалися до складу поїздів, що слідували до Києва, Львова та Одеси.

Регіональна філія "Південна залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" має 2 спеціальні вагони для перевезення маломобільних пасажирів. Вагони обладнані гідравлічними підйомниками, що піднімають візок з перону до тамбуру, а купе й туалети мають двері й проходи завширшки більше 80 см.

У таких вагонах працюють найкращі та найдосвідченіші провідники, котрі обов'язково проходять відповідне навчання.

Замовлення на перевезення у спеціальному вагоні приймається заздалегідь (бажано за 45 діб). Якщо у заявці вказано, що особі з особливими потребами необхідна допомога, співробітники вокзалу зустрінуть пасажира просто біля входу і допоможуть дістатися посадкового місця.

Довідково:

Серед пасажирів з особливими потребами постійно зростає попит на транспортування спеціальними вагонами регіональної філії "Південна залізниця" ПАТ "Укрзалізниця". Так, у 2014 році залізничниками Південної магістралі було 132 рази включено спецвагони до складу поїздів і перевезено 169 маломобільних пасажирів. У 2015 році кількість таких пасажирів зросла і становила 175 осіб, а спецвагони задіяли 137 разів.

Південна залізниця