приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Поїзд до Перемишля

Поїзд до ПеремишляМирослав БУРКОВИЧ


Наразі на Львівщині курсує лише один поїзд до Польщі — зі Львова. Невдовзі може відкритися ще один маршрут — з Хирова через Добромиль та Нижанковичі до Перемишля.  

Певні міркування з цього приводу були озвучені на нараді голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Балчуна з керівництвом області та регіональної філії «Львівська залізниця». Нещодавно цей захід відбувся у Львівській обласній адміністрації.

На думку директора Департаменту міжнародного співробітництва та міжнародної технічної допомоги Львівської облдержадміністрації Поліни Лі, реалізація проекту сприятиме розвитку гірського Старосамбірського району Львівщини, де й розташований Хирів.

У виграші буде і польська сторона. Після відкриття на українсько-польському кордоні контрольного пункту Нижанковичі—Мальховіце стане можливим транзитний рух з підкарпатського польського міста Загуж через українське місто районного значення Хирів до міста Перемишля (Польща), яке розташоване за 7 км від кордону.

 Для якнайшвидшого втілення проекту в життя польські активісти організували акцію «Бескидська залізнична Шехерезада». За її проведення розчищали від кущів, дерев та трави колію з Мальховіце до Перемишля.

Газета "Магістраль"