приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Єгипетський курорт Марса-Алам нині доступний і українцям

Отже, 15 жовтня, в суботу, перший в Україні чартер на регулярній основі в Марса-Алам (Єгипет) за програмою туристичної компанії «Феєрія», стартував з Міжнародного аеропорту «Київ».

Дивно, але на презентацію нової української авіакомпанії «Anda Air», а також абсолютно нового напрямку з України до Єгипту, в свій вихідний день, та ще й о 8 ранку, прийшло чимало журналістів. Пікантність такої активності легко пояснюється. Справа в тому, що серед майстрів пера були розіграні тури до Марса-Алам (Єгипет) і Акаби (Йорданія), а також пам'ятні сувеніри від «Феєрії».

На прес-брифінгу, який відбувся в бізнес-залі аеропорту, крім акредитованих журналістів і співробітників, були присутні також Сергій Шаменко, генеральний директор «Анда Air» і Ігор Захаренко, директор туристичної компанії «Феєрія». Новоспечені партнери не приховували свого захоплення від такої співпраці і нового досвіду

Ігор Захаренко, директор туристичної компанії «Феєрія»: «... це наш перший рейс спільно з авіакомпанією« Анда Air ». І разом ми ламаємо стереотипи, що стосуються туризму в Україні. Раніше, ми перші відкрили Тирану (Албанія) для українського туриста, тепер новий Єгипет, пізніше Йорданія. Чому аеропорт «Київ»? Тут все швидко, немає черг. Так, і дешевше. У 2016 році ми літали до Хорватії, а наступної суботи ми презентуємо перший рейс до Йорданії, який буде активний аж до січня 2017 року. Зараз Єгипет. Марса-Алам сподобається українцям. Адже там мало людей, і в основному - це все європейські туристи. Бельгійці, німці, французи, італійці та ви. Там дуже гарні корали, практично ручні дельфіни, морські корови, жують водорості у вас на очах, черепашки. Там круто ... ».

З 23 жовтня ці рейси виконуватимуться на постійній основі щонеділі. 15 жовтня було здійснено пробний тур для представників туристичного бізнесу та ЗМІ.

Галина Богданенко, керівник прес-служби Міжнародного аеропорту «Київ»: «... відкривати новий напрямок та ще з нової авіакомпанією - це привід для захоплення. «Феєрія» завжди презентує щось незвичайне. І ось Алам-Марса (Єгипет). Ми дуже раді, що в партнерах у нас з'явилася нова на всі 100% українська авіакомпанія «Anda Air» ... ».

Сергій Шаменко, генеральний директор «Anda Air»: «... ми часто ставимо такі завдання, які важко вирішуються. Але ми з ними впораємося. У нас багато планів на співпрацю з компанією «Феєрія» та аеропортом «Київ». Чому саме MD 83, чому цей літак? Цей борт дозволяє сідати в будь-якому аеропорту України, і це надійна машина. Це один з перших літаків, який пройшов сертифікацію в Україні. Ми його любимо, він простий і надійний. Цей Боїнг військової розробки, і він ще політає і не втомиться. Повірте, будуть туристи, будуть і нові літаки. Головне що б були туристи. До весни, будуть ще літаки. Була б завантаження ... ».

Варто відзначити, що час вильоту по презентованому напрямку досить зручний. Вилітаючи з Києва о 9-30, 4 години льоту, і в обід ви вже в готелі. Купаєтеся в морі і засмагаєте.

Віктор Сахаренко, пасажир: «... я радий, що у аеропорту з'явилися нові партнери, котрі думають про туриста. Про те, як все буде на стадії підготовки, під час і після повернення. Алам -Марса - це 240 км від Хургади. Там зовсім не так, як на попсових курортах Єгипту. Там сучасна архітектура, прекрасне море. Раніше потрібно було на автобусі пустелею їхати, а тепер прямий рейс».

Уже за тиждень, після повернення перших туристів, ми чекаємо відгуків і яскравих вражень.

Всім цікавих подорожей і яскравих вражень.

DSC03245.jpg

DSC03257.jpg

DSC03292.jpg

DSC03298.jpg

DSC03306.jpg

DSC03309.jpg

DSC03387.jpg

Міжнародний аеропорт “Київ”