приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Чернівецький аеропорт – скоріше вокзал, ніж аеро

Колись до Чернівців можна було дістатися лише потягом через Львів і їхати доводилося цілу вічність. А тепер, хай хоч і на "вокзал", але таки літаки літають.

Богдан Логвиненко

Image description

журналіст, письменник, мандрівник

lll

 

Я бував у дуже екзотичних аеропортах, але Чернівецький міжнародний аеровокзал, скоріше вокзал, ніж аеро. Люди кричать: "Нам холодно", а один-єдиний працівник вокзалу змушує усіх чекати на вулиці, поки приїде багаж і колега почне роздавати його з "газєльки".

Майже усі чернівецькі питають мене, чи точно я нічого не плутаю і справді лечу в Чернівці, бо сюди давно нічого не літає, а хазяйка квартири каже: "Слухайте, а ви літали нашими чернівецькими літаками вже? Я кажу їй: Ні, не літав, а що, Чернівці якісь свої особливі літаки роблять? На що вона відповідає: Ну тоді успіху вам, удачі, аби тільки долетіли!"

Насправді 50 хвилин від Борисполя – і ось вже Чернівці. Майже повний літак. Якби літала нормальна авіакомпанія і робила хорошу промоцію внутрішніх польотів — це багато чого б змінило в Україні.

Але й такі повільні зміни радують. Пам'ятаю, коли потяги сюди ходили тільки через Львів і їхати треба було цілу вічність. А тепер, хай хоч і на вокзал, але таки літає.

ЦЕНТР ТРАНСПОРТНЫХ СТРАТЕГИЙ