приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Геоінформаційні системи мають спростити прийняття управлінських рішень та доступ громадян до інформації

29 серпня 2016 року в Міністерстві інфраструктури України, під головуванням Міністра інфраструктури Володимира Омеляна, відбувся Міжвідомчий круглий стіл з питань інфраструктурних та геоінформаційних систем за участі представників Міністерства екології та природних ресурсів України.

«Ми зараз розробляємо транспортну стратегію України, яка має на меті об’єднати всі види транспорту в один – дати розуміння того, як вони взаємодоповнюють та співпрацюють між собою. Крім того, спільно зі Світовим Банком до кінця року ми маємо розробити стратегію автомобільних шляхів України. Важливим козирем в цій роботі стають інформаційні системи, котрі активно впроваджуються в різних галузях інфраструктури», - зазначив Володимир Омелян.

Геоінформаційна система є однією з таких впроваджень, які активно наразі розвивають в Міністерстві інфраструктури. Вона являє собою сукупність програмного забезпечення і даних для візуалізації просторової інформації, аналізу співвідношення між ними, а також моделювання географічних процесів та явищ.

«Однією з найважливіших складових сучасних інформаційних систем є геоінформаційні системи, які дозволяють збирати, обробляти і використовувати інформацію при прийнятті управлінських рішень. Зокрема, надавати громадянам доступ до певної інформації, тим самим спрощуючи контроль за прийняттям певних рішень», - наголосив Заступник Міністра інфраструктури України - керівник апарату Дмитро Роменський.

Детальніше...

Міністерство інфраструктури України