приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Інформація щодо процесу лібералізації та дерегуляції ринку міжобласних, міжміських та приміських автобусних перевезень

Хочемо поінформувати, що на сьогодні Мінінфранструктури проведено усі заплановані консультації з учасниками ринку, а саме: представниками перевізників та автостанцій, експертами та громадськими організаціями. З впевненістю хочемо сказати, що діалог був конструктивним. Так, інколи лунала критика і навіть було чути песимістичні настрої, але найголовнішим є те, що нам вдалося вислухати думки усіх учасників ринку та побачити готовність перевізників виходити в легальне поле та конкурувати.

На основі пропозицій учасників консультацій нами підготовлено проект щодо внесення змін до нормативно-правових актів з яким ви можете ознайомитись за посиланням. До 26.08.2016 року усі учасники консультаційного процесу мають можливість залишити свої коментарі щодо запропонованих змін. Далі, в першій половині вересня Мінінфраструктури презентує фінальну концепцію лібералізації та дерегуляції ринку регулярних міжобласних, міжміських та приміських автобусних перевезень. Наступним етапом буде практична імплементація наших спільних напрацювань - внесення змін до існуючих нормативно-правових актів, їх погодження та прийняття з подальшою практичною реалізацією концепції уже в першій половині 2017 року. 

Проект зміни до існуючих нормативно-правових актів в рамках лібералізації та дерегуляції ринку міжобласних, міжміських та приміських регулярних автобусних перевезень

Міністерство інфраструктури України