приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

З Рівного до Польщі - за 40 хвилин

Відкрити рейс планує туроператор «TPG» разом з авіакомпанією «Bravo Airways».

Рівненський аеропорт розглядає можливість відкриття регулярних рейсів до Любліна. Директор обласного комунального підприємства Ігор Насинюк вважає, що у цьому році для рівненського аеропорту складається добра кон’юнктура, адже ним цікавляться українські та польські перевізники. Зокрема, український туроператор «TPG» у тісній співпраці з українською авіакомпанією «Браво» планує відкриття регулярного пасажирського авіарейсу за маршрутом Люблін-Рівне.
Як відомо з 10 липня українською авіакомпанією Bravo Airways здійснюються чартерні рейси з нашого аеропорту до Туреччини.
- Минулого тижня делегація з Рівненського аеропорту із фахівцем з міжнародного співробітництва Ігорем Сєрих провели низку ділових зустрічей у Польщі. Відбулися результативні переговори з керівицтвом Люблінського та двох Варшавських аеропортів – імені Фредеріка Шопена та Модлін. Було також досягнуто порозуміння і з місцевою владою Любліна щодо відкриття рейсів, - розповів Ігор Насинюк.
А вже 28 липня до комунального підприємства Рівненської обласної ради «Міжнародний аеропорт Рівне» завітали польські представники з Люблінського аеропорту на чолі з комерційним директором Іренеушом Дильчиком та генеральний директор туристичного оператора «TPG» Олена Гетьманцева.
Також пройшли переговори з представниками компанії «Rds World Wide Cargo» по можливостям вантажних перевезень.
- Ми зацікавлені у розвитку аеропорту як міжнародного. Відкриття прямого авіасполучення між Рівним та Любліном, а згодом і Варшавою, має велике значення, як з точки зору розвитку бізнес зв’язків, так i для туристичних та освітянських цілей. Можна впевнено стверджувати, що цей авіамаршрут користуватиметься високим попитом. Саме тому ми вважаємо цей напрямок одним з найбільш перспективних. Поки що йдеться про два рейси на тиждень – у четвер та неділю до Любліна. Вартість квитка становитиме 20 – 50 євро. Тривалість перельоту – 40 хвилин. Також ведуться переговори щодо організації чартера для учасників щорічного Конгресу ініціатив Східної Європи, які 29 вересня вирушать до Любліна тестовим рейсом, - зазначив перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук.
За словами представника польського аеропорта, перельоти можуть початися до кінця цього року.

«Міжнародний аеропорт Рівне»