приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

На Шевченківському залізничному вокзалі створено сприятливі умови для транзитних пасажирів

Працівники регіональної філії ПАТ УЗ «Одеська залізниця» постійно турбуються про якісне обслуговування пасажирів, створюючи комфортні умови для їх перебування на території вокзалів. Одним з таких прикладів є вокзал ст. Тараса Шевченка на Черкащині, де для зручності транзитних пасажирів реалізовано низку відповідних заходів.

Насамперед, напередодні масових літніх перевезень на цьому вокзалі виконано значний об’єм робіт для покращення санітарно-технічного стану та створення належних умов перебування пасажирів. Тут проведено перепланування кімнат відпочинку та обладнано номер підвищеного комфорту, здійснено профілактику систем вентиляції та кондиціювання, оновлено постільну білизну, тощо. Загалом на вокзалі працюють 7 кімнат відпочинку, які розраховані на 20 ліжко-місць.

Крім цього, з метою якісного обслуговування пасажирів на вокзалі забезпечено наявність безкоштовної питної води та цілодобову роботу 2 безплатних туалетів загального користування, в тому числі спеціалізованих туалетів для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Нагадаємо, станція Ім. Тараса Шевченка – один з найважливіших вузлів Одеської магістралі. Середньодобова кількість поїздів, що приймається та відправляється від станції, складає 53 пари, у тому числі пасажирських – 36  пар, приміських – 17 пар. На вокзалі станції щодобово обслуговується майже 4 тис. пасажирів, приблизно 80% з них здійснюють поїздки у приміському сполученні.

Одеська залізниця