приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Через власну необачність від початку року на залізницях України травмувалося 200 громадян

Через власну необережність та невиправданий ризик за чотири місяці 2016 року на залізничному транспорті травмувалося 200 осіб, з них 125 людей загинуло. Серед травмованих було 6 дітей віком до 16 років, з них 4 загинуло. Залізничники закликають громадян не втрачати пильності й суворо дотримуватися Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України. Здоровий глузд, почуття міри й увага до поведінки дітей – запорука збереження життя та здоров'я.

З настання теплої погоди все більше часу діти проводять на свіжому повітрі. Перегляд ризикованих трюків і комп’ютерних спецефектів у кіно та відеокліпах надихає деяких підлітків на безглузді вчинки. Мужні герої та неймовірні красуні лишаються цілими й неушкодженими за будь-яких пригод. Тому падіння з великої висоти, ураження електричним струмом та інші потенційно небезпечні для життя ситуації дітей не лякають до тієї миті, поки не станеться біда. Навіть перебування поблизу залізничних колій може бути небезпечним, адже повітряний потік при проходженні поїзда може затягнути дитину під колеса.

Залізничники вкотре наголошують: нагадування нескладних правил безпеки під час інтерв’ю, телепередачі, уроку або щирої розмови з батьками може врятувати школярам життя та здоров’я.

Нагадуємо, впродовж минулого року на залізницях України внаслідок порушення правил безпеки громадян на залізничному транспорті сталося 654 випадки травмування, з них 406 осіб загинуло.Найчастіше біда стається через поспіх, алкогольне сп’яніння та невиправданий ризик заради оригінального фото для соцмереж.

Укрзалізниця