приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Неймовірно! Авіаквитки у Нью-Йорк зі Львова, Одеси, Харкова, Івано-Франківська та Дніпропетровська від 309$ у два боки!
Нью-Йорк Львів

Авіаквитки зі Львова, Дніпропетровська, Одеси, Харкова та Івано-Франківська у Нью-Йорк з поверненням у Київ від 309$! (неактуально)

У авіакомпанії МАУ з’явилися чудові ціни у Нью-Йорк: з багатьох українських міст можна полетіти у США і повернутися у Київ заплативши за авіаквитки лише від 309$!

Квитки за такою ціною можна придбати на сайті tickets.lowcostavia.com.ua (приклад).

Доступні дати до початку 2017 року, за виключенням липня та серпня. Є квитки на Новий Рік! Найдешеві авіаквитки у Нью-Йорк є у листопаді 2016 року.

Як шукати квитки?

При пошуку потрібно обрати “Cкладний маршрут” і ввести сегменти (Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків чи Івано-Франківськ) – Нью-Йорк та Нью-Йорк – Афіни.

Наприклад: Львів – Нью-Йорк + Нью-Йорк – Афіни чи Дніпропетровськ – Нью-Йорк + Нью-Йорк – Афіни

Лише при такій комбінації з поверенням у Афіни буде низька ціна.

2016-04-04 04_08_27-Дешеві авіаквитки онлайн _ lowcostavia.com.ua

Починати мандрівку потрібно обов’язково у місті вильоту (Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків чи Івано-Франківськ), а от при повернені з Нью-Йорку, оскільки ці рейси авіакомпанія МАУ виконує з пересадкою у Києві, можна зареєструвати багаж до Києва і вийти у столиці України!

Рейси Нью-Йорк – Афіни з довгою стиковкою (17 годин) і у реєстрації багажу до Києва вам точно не відмовлять. Летіти у Афіни – не обов’язково, хоча і з Греції можна дешево повернутися в Україну рейсами МАУ чи Aegean.

Жодних штрафів за те, що ви пропустите останній сегмент – не буде. Така ж ціна була у вересні 2015 року і всі нормально полетіли.

Віза

Для подорожі потрібна віза США та шенгенська віза, бо за її відсутності вас можуть не посадити на рейс, оскільки квиток у Афіни.

Якщо у вас нема можливості виготовити шенген, то замість Афін можете обирати останній пункт призначення Мінськ. Ціна дещо зросте (на 20-50$), але все одно буде меншою від стандартної. У Мінськ летіти теж не потрібно, можна вийти в Києві. Приклад: Львів – Нью-Йорк – Київ (Мінськ)

Де придбати авіаквикти?

Квитки можна придбати на сайті tickets.lowcostavia.com.ua. Найдешевші авіаквитки у листопаді з Одеси, у інші місяці трохи дорожче.

Оновлено. Схоже, що авіакомпанія виправила тарифи і дешевих квитків більше немає :(

Щоб не пропускати наступні акції, підписуйтеся на оновлення на пошту та у соціальних мережах. Зауважте, що facebook показує вам не всі новини, якщо хочете бачити кожну, то встановіть пташку навпроти Отримувати сповіщення чи Бачити на початку.
2016-04-04 18_18_46-Lowcost Avia - дешеві авіаквитки, ідеї мандрівок

Скористайтеся прямими лінками на пошук і підберіть дати потрібні вам:

Шукайте квитки у травні, червні та з вересня і до початку 2017 року. Найдешевші квитки у листопаді, виліт у будь-який день, а повернення у вівторок, четвер, суботу або неділю.

Приклад бронювання:

2016-04-04 06_05_33-Дешеві авіаквитки онлайн _ lowcostavia.com.ua

авіаквитки нью-йорк

2016-04-04 05_58_18-Дешеві авіаквитки онлайн _ lowcostavia.com.ua

Де знайти проживання на час подорожі?

Для пошуку готелів використовуйте hotelscombined.com, що порівнює ціни у десятках систем бронювання, таких як booking.com. Також можете переглянути пропозиції на airbnb, де можна орендувати квартиру дешевше від готелів.


Інформація про квитки з’явилася на сайті sam-sebe-columb.com

Lowcost Avia