приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Придніпровська залізниця призначила додатковий поїзд Дніпропетровськ, Кривий Ріг-Головний – Одеса

Для забезпечення перевезень пасажирів на період ремонтних робіт на ділянці Пантаївка - Користівка Одеської залізниці Придніпровська магістраль з 2 до 23 квітня призначає курсування додаткового двогрупного нічного швидкого поїзда№ 251/252 Дніпропетровськ, Кривий Ріг-Головний – Одеса.

Цей поїзд курсуватиме щоденно і тимчасово замінить поїзд № 63/64 Дніпропетровськ – Одеса. Додатковим поїздом можуть також скористатися жителі Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Апостолового, а також Херсона та Миколаєва.

На окремі числа до складу зазначеного пасажирського потяга включатиметься вагон-автомобілевоз, зокрема 9 та 15 квітня - з Дніпропетровська, 10 та 16 квітня – з Одеси.

Максимальна довжина додаткового поїзда – шістнадцять вагонів (з автомобілевозом – сімнадцять). Є можливість контролювати електронні проїзні документи засобами МТКД.

Детальніше з розкладом руху цього та інших пасажирських поїздів можна ознайомитися на офіційній Інтернет-сторінці ПАТ «Укрзалізниця» у розділі «Пасажирам», а придбати квитки - на сайті booking.uz.gov.ua або в залізничних касах.

Придніпровська залізниця