приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

В аеропорту «Київ» відкриється виставка картин «Відчуття польоту. The feeling of flight»

Місце проведення: Міжнародний аеропорт «Київ», термінал А, вул. Медова, 2
Дата: 01 квітня - 01 травня 2016

Подія: Виставка картин Тамари Гержан «Відчуття польоту. The feeling of flight»

Офіційне відкриття: 01 квітня, 17:00
Організатори: Міжнародний аеропорт «Київ», керівник прес-служби Галина Богданенко, арт-менеджер Ніна Бурневіч

Приєднатися до події: https://www.facebook.com/events/1521100308195579/

1 квітня 2016 року запрошуємо вас на відкриття виставки картин «Відчуття польоту. The feeling of flight », яке відбудеться в Міжнародному аеропорту «Київ», в Терміналі «А».
У своїх картинах Тамара Гержан піднімає своїх героїв до небес і навіть трішечки вище та стверджує, що літати можна не лише на літаках та аеропланах.
качели.png
Відкриє виставку «Відчуття польоту. The feeling of flight» знаний віолончеліст, соліст національної філармонії Леонід Гержан.


Про художницю:
Тамара Гержан народилася 5 травня 1977 року в родині музикантів. Закінчила Національну Академію образотворчих мистецтв і архітектури, реставраційне відділення образотворчого факультету.
12804402_987058614712377_772309858_n.jpg
З 2002 року працює художником-реставратором у Національному художньому музеї України. Протягом життя відреставрувала десятки шедеврів, серед яких - твори видатних українських художників: С. Світославського, А. Мурашко, М. Глущенко, М. Івасюка, ікона Богоматері Братської XVIII ст., Дерев'яні поліхромні скульптури та ін. З 2012 - року член Національної спілки художників України. Тамара Гержан брала участь в міжнародних пленерах в Хорватії, Сербії, Польщі. Твори художниці знаходяться в приватних колекціях України, Польщі, США, Хорватії, Сербії, Німеччини.
«Кажуть, коли людині сниться, що вона літає – значить, що росте ... однак, вирости можна не тільки фізично. На жаль, більшість людей, коли стають дорослими, забороняють собі літати, згодом перестають закохуватися і дивуватися навколишньому світу і починають старіти. Ця серія робіт - звернення до всіх-всіх-всіх! Де б Ви не були, ким би Ви не були, в якому віці Ви б не були - дозволяйте собі літати, дозволяйте собі любити, дозволяйте собі радіти цьому диву, назва якого – життя. Переступати межу, нічого не бійтеся, ані за чим не шкодуйте! 
Я з дитинства дуже люблю аеропорти і літаки. Кожна подорож – це, як маленьке життя, як реінкарнація - ти злітаєш, потім спускаєшся крізь хмари, опиняєшся в незнайомому місці, поруч з незнайомими людьми, які незабаром стають близькими і рідними. Сісти в літак і полетіти в подорож, це завжди як життя в життя, як народження - народження нових емоцій, нових вражень, нового досвіду. У подорожах ми оновлюємося, відкриваємо щось нове, не тільки в зовнішньому просторі, але і в самих собі. Ми літаємо, ми ростемо. Політ - це зростання, а зростання - це і є сенс нашого життя», - Тамара Гержан, художник.

Міжнародний аеропорт «Київ»,