приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

На Південній залізниці триває робота зі створення комфортних умов для пасажирів з особливими потребами

Залізничники регіональної філії "Південна залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" вживають усіх необхідних заходів для забезпечення безперешкодного доступу маломобільних осіб до об'єктів інфраструктури залізничного транспорту. У І кварталі 2016 року 9 станцій Південної магістралі стали ще зручнішими для пасажирів з інвалідністю.

Зокрема, на вокзалі станції Полтава-Південна для зручності осіб з інвалідністю залізничники облаштовують касу вікном із заниженим підвіконням. Створюючи комфортні умови для пасажирів даної категорії та піклуючись про їхнє безперешкодне пересування, залізничники встановили пандуси біля будівлі медпункту станції Кременчук та на вході до вокзалу станції Ізюм, на станції Лозова облаштували місце для паркування транспортних засобів осіб з інвалідністю, а в приміщенні вокзалу оновили відповідні носії інформації - спеціальні знаки-піктограми міжнародного зразка, що позначають місця для людей з особливими потребами.

Від початку року такі піктограми, спеціально оновлені фахівцями Харківської дирекції залізничних перевезень, розмістили на вокзалах станцій Красноград, Харків-Балашовський, Козача Лопань, Мерефа. Таке ж оновлення здійснили на вокзалі Куп'янськ-Вузловий, а ще тут обладнали туалет кнопкою виклику. На вокзалі станції Харків-Левада встановлено табличку "Напрямок руху до пандусів у приміському павільйоні".

Робота з організації комфортного перебування людей з інвалідністю триває. Загалом упродовж 2016 року технічними роботами в межах виконання галузевої Програми зі створення належних умов для доступу людей з особливими потребами до об'єктів залізничної інфраструктури буде охоплено близько 30 вокзалів та станцій залізниці. Про хід виконання Програми у щойно започаткованій рубриці "Доступна магістраль" розповідатиме газета регіональної філії "Південна залізниця" "Южная магистраль".

Нагадаємо, що керівництво Укрзалізниці оголосило 2016-й - роком створення належних умов для доступу маломобільних пасажирів до об'єктів залізничної інфраструктури. Для цього в галузі втілюється спеціальна Програма, завдяки комплексу її заходів вокзали, каси, санітарні кімнати, пасажирські платформи і місця для паркування автомобілів на привокзальних площах стають дедалі доступнішими і зручнішими для пасажирів з особливими потребами.

Південна залізниця