приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Одеська залізниця оперативно реагує на звернення громадян

 

Одеська залізниця оперативно реагує на звернення громадянНа сьогодні інтерактивне спілкування між фахівцями філії ПАТ УЗ «Одеська залізниця» з пасажирами і клієнтами здійснюється у режимі реального часу.

З цією задачею працівники залізниці справляються завдяки різноманітним засобам для зворотного зв’язку, зокрема телефонами гарячої лінії контакт-центру, через веб-сервіс «Віртуальна приймальня», систему «Кнокер» та інше. Ці інструменти дозволяють залізничникам своєчасно виявляти і усувати існуючі недоліки в роботі, досліджувати рівень сервісного обслуговування, аналізувати ефективність роботи персоналу і допомагати у вирішенні конфліктних ситуацій та проблемних питань.

За 2 місяці 2016 року від пасажирів та клієнтів через сервіси зворотного зв’язку, що діють на філії ПАТ УЗ «Одеська залізниця», отримано 129 звернень по роботі вокзального господарства. Найбільша кількість повідомлень надійшла на телефонну гарячу лінію контакт-центру філії – 77. Майже 40 звернень було отримано через Віртуальні приймальні «Укрзалізниці» та начальника філії. Решта повідомлень надійшло через інспекцію з контролю виконання філії, департамент пасажирських перевезень далекого сполучення та новітній сервіс зворотного зв’язку системи «Кнокер».

«Усі звернення розглянуто у встановлений термін, проведено детальні службові розслідування. Заявники отримали вичерпні відповіді, у тому числі роз’яснювального та інформаційного характеру», – додали в службі пасажирського господарства.

При підтвердженні фактів порушень технології роботи до причетних працівників обов’язково вживаються заходи дисциплінарного впливу. Так, з початку року чотирьом працівникам оголошено догани та ще трьох позбавлено премії. Зазначимо, що за необхідності у ході розслідувань зазвичай використовуються наявні технічні засоби: камери відеоспостереження, архіватори переговорів тощо.

Одеська залізниця