приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Увага! Акція "Заповни анкету-виграй приз!"

Шановні пасажири!
Запрошуємо Вас взяти участь в дослідженні якості послуг в аеропорту «Дніпропетровськ» та виграти призи від авіакомпанії-спонсорів.
Ми впевнені, що задоволення, отримане від подорожі - це те, чого ви заслуговуєте. Тому ми намагаємося забезпечити максимально можливий комфорт і зробити Ваш час, проведений в аеропорту «Дніпропетровськ», приємним.
Щоб взяти участь у розіграші призів Вам необхідно:
1. При реєстрації на рейс, отримати у співробітника аеропорту буклет з анкетою учасника Акції;
2. Заповнити анкету та передати співробітнику аеропорту при вихідних на посадку;
3. Зберегти буклет з номером, відповідним Омеру заповненої анкети та відривний посадковий талон;
4. Зареєструватися на сайті аеропорту www.dnk.aero, підтвердивши свою участь;
5. Взяти участь у розіграші призів - авіаквитків від авіакомпаній-спонсорів. Розіграш призів буде проводиться серед учасників Акції (або їх представників), які присутні на розіграші і можуть пред'явити буклет з виграв номером і відривний посадковий талон про виліт рейсом з аеропорту «Дніпропетровськ» в період проведення Акції.
Учасники акції, які зареєструвалися на сайті www.dnk.aero в розділі "Зворотній зв'язок" будуть проінформовані персонально по електронній пошті.
Ознайомтеся з офіційними умовами акції:
1. Організатори, партнери та учасники Акції
1.1. Організатором Акції є ТОВ «МА« Дніпропетровськ »(далі« Організатор »);
1.2. Партнерами Акції та спонсорами призового фонду є: Авіакомпанія «Дніпроавіа» і Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (далі «Партнери»);
1.3. Учасниками Акції є пасажири, що вилітають з аеропорту «Дніпропетровськ» в період проведення Акції.
2. Місце проведення Акції
термінал Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ»
3. Період проведення Акції
Акція проводиться з 21 березня 2016р. по 20 квітня 2016 р
За рішенням Організатора Акції, період проведення Акції може бути скорочений або продовжений.
4. Розіграш призів
Після завершення Акції, в термін не більше 3-х робочих днів, буде проведений розіграш призів, серед пасажирів - учасників Акції. Призи - авіаквитки, надані Партнерами Акції.
5.Дата і місце проведення розіграшу призів
Інформація про дату і час проведення розіграшу призів учасники Акції буде розміщена на офіційному сайті аеропорту www.dnk.aero і на інформаційних відеомоніторах в аеровокзалі.
Учасники Акції, які зареєструються на офіційному сайті аеропорту www.dnk.aero в розділі контакти, будуть проінформовані про дату і місце проведення розіграшу персонально, по електронній пошті.
6. Умови участі
6.1. В період проведення Акції, Організатор видаватиме пасажирам обраного рейсу буклет з розкладом аеропорту і вкладену в нього анкету. Буклети з розкладом і анкети будуть парно пронумеровані.
6.2. Пасажир, що заповнив анкету, автоматично стає учасником Акції та розіграшу призів. Номер буклету та анкети є персональним номером учасника Акції.
6.3. Заповнену анкету, учасник Акції може віддати спеціальному співробітнику Аеропорту в залі очікування вильоту або при виході на посадку в літак.
6.4. Для участі в розіграші призів, учасник Акції повинен зберегти до проведення розіграшу буклет з персональним номером та відривний посадковий талон.
6.5. Розіграш призів буде проводитися шляхом випадкового відбору однієї із заповнених анкет. Що виграв номер анкети буде відповідати номеру рекламного буклету, виданого пасажиру, який заповнив анкету і став учасником Акції.
6.6. Пасажир, або його представник, присутній на розіграші, при пред'явленні буклету і відривного посадкового талона, отримує сертифікат на призовий маршрут (авіаквиток) від Авіакомпанії-партнера, або право моментального оформлення авіаквитка в представництві Авіакомпанії. Порядок видачі призового авіаквитка визначає Авіакомпанія спонсор призового фонду.
6.7. Призи розігруються тільки серед пасажирів (або їх представників) присутніх на розіграші.
6.8. Джерелом інформації про Акцію, Організатора та повних правилах участі - є Інтернет-сайт www.dnk.aero
Для технічної та інформаційної підтримки Учасники Акції можуть звертатися:
e-mail: reklama@dnk.aero
7. Права та обов'язки учасників Акції
7.1.Участнікі Акції мають права і несуть обов'язки, встановлені чинним законодавством України.
7.2. Учасник Акції серед іншого має право отримання інформації про Акцію у відповідності з умовами Акції.
7.3. Кожен Учасник Акції має право відмовитися або утриматися від участі в Акції.
7.4. Добровільно надаючи персональні дані про себе, Учасники Акції підтверджують свою згоду на збір, зберігання, використання, обробку й поширення даних для цілей даної Акції.
7.5. Факт участі в Акції означає, що всі її Учасники погоджуються з цими Умовами, а також з тим, що їх імена, прізвища та фотографії можуть бути використані Організатором в рекламних цілях. Переможці Акції погоджуються давати рекламні інтерв'ю про Участь в Акції, в тому числі по радіо і телебаченню, а також в інших засобах масової інформації, або зніматися для виготовлення графічних рекламних матеріалів без сплати за це будь-якої винагороди. Всі авторські права на такі інтерв'ю належатимуть Організатору.
7.6. Для отримання Призу Учасник Акції зобов'язаний виконати всі необхідні від нього відповідно до цих Умов дії протягом терміну проведення Акції. Недотримання умови (ий) проведення Акції означає відмову Учасника від участі в Акції та відмова від Призу.
7.7. Призупинення або дострокове припинення проведення Акції не звільняє Організатора Акції від необхідності передачі або надання Учаснику Акції Призу, право на отримання якого виникло у Учасника до моменту публічного повідомлення Організатора про припинення або дострокове припинення Акції.
7.8. Організатор зобов'язаний провести Акцію, в тому числі здійснити передачу або надання подарунків, і зробити інші необхідні дії щодо Учасників Акції.
7.9. Організатор має право використовувати незатребувані Призи на свій розсуд.
7.10. Організатор має право відмовити Учаснику у наданні Призу, якщо Учасник повідомив про себе невірну інформацію, надав її несвоєчасно або яким-небудь іншим чином порушив Правила Акції. У разі такої відмови розіграш проводиться повторно серед Учасників.
За інформацією про Акцію на нашому сайті www.dnk.aero.
Для нас дуже важливо знати Вашу думку про наш персонал, про якість надаваних в аеропорту послуг.
Всі Ваші відгуки будуть розглянуті і прийняті до уваги.

Міжнародний аеропорт «Дніпропетровськ»