приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Украерорух – у п’ятірці лідерів європейських провайдерів аеронавігаційного обслуговування

За результатами оцінювання зрілості системи управління безпекою польотів у 2015 році Украерорух посів 5 місце серед 45 європейських провайдерів аеронавігаційного обслуговування. Протягом року Україна покращила власний результат на 7 позицій, адже у 2014 році Україна посідала 13 місце за підсумками аналогічного рейтингу.
Оцінювання здійснювалось у рамках спільного проекту Європейської організації з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) та Міжнародної організації цивільних підприємств аеронавігаційного обслуговування (CANSO).
За підсумками 2015 року Украерорух отримав міжнародну оцінку 88,75% та третій загальний рівень зрілості, при цьому різниця із провайдерами, що очолюють рейтинг, становить лише близько 5%.
Вимірювання зрілості систем управління безпекою польотів визначається за 11-ма категоріями. Цільові характеристики та мінімально необхідні рейтингові рівні для мережі аеронавігаційного обслуговування в Європейському Союзі визначені рішенням Європейської Комісії від 11 березня 2014 року (2014/132/EU).
Відповідно до вимог зазначеного документа до кінця 2019 року провайдери аеронавігаційного обслуговування повинні досягти як мінімум рівня D (за шкалою від А до Е) за такими напрямами: політика безпеки польотів і цілі; управління ризиками безпеки польотів; гарантування безпеки польотів; популяризація безпеки польотів; і як мінімум рівня С – за культурою безпеки польотів.
Наразі Украерорух у 7 категоріях з 11-ти вже досяг максимального рівня (Е), тобто вищого, ніж вимагається рішенням Європейської комісії. За двома категоріями досягнуто рівнів D та С, що відповідає загальноєвропейським цільовим характеристикам. Ще за двома категоріями досягнуто рівня С, що передує цільовому D і становить 88,76% та 88,59% відповідно. Загалом Украерорухом досягнуто відповідності у 9 із 11 категорій оцінювання.
Украерорух продовжує реалізацію політики Європейського Союзу та Міжнародної організації цивільної авіації щодо застосування методів управління, заснованих на показниках ефективності, та ставить за мету найближчим часом досягти найвищих показників зрілості системи управління безпекою польотів серед європейських провайдерів аеронавігаційного обслуговування за усіма категоріями оцінювання.
«Фахівці Украероруху протягом 2015 року виконали величезну роботу із вдосконалення системи управління безпекою польотів як складової інтегрованої системи управління, впровадженої у підприємстві, що дозволило значно зміцнити позиції провайдера на міжнародному рівні та посісти одне з найвищих місць у рейтингу, складеному впливовими міжнародними організаціями. Висока оцінка діючої в Украерорусі системи управління безпекою польотів ще раз підтверджує надійність Украероруху як провайдера європейського зразка», – зауважив директор Украероруху Дмитро БАБЕЙЧУК.

Украерорух