приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

МАУ перевезла 30-мільйонного пасажира

У середу, 27 січня 2016 року, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» досягла рекордної позначки у 30 мільйонів перевезених пасажирів. Ювілейним клієнтом МАУ стала пасажир рейсу PS415 Київ – Мюнхен, учасниця програми лояльності для часто літаючих пасажирів МАУ «Панорама Клуб», Юлія Дмітрієва.

Традиційно церемонія вітання ювілейного пасажира МАУ відбулася у зоні реєстрації авіакомпанії МАУ в Терміналі «D» Київського Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька зустріла пасажира біля стійки реєстрації, від імені авіакомпанії вручивши 30-мільйонному клієнту провідного українського перевізника гравюру, Сертифікат на наступний переліт на двох у бізнес-класі будь-яким власним середньомагістральним міжнародним рейсом МАУ, Сертифікат на картку учасника «Панорама Клуб Premium», а також запрошення на двох до бізнес-лаунджу. Окрім того, на борту на Юлію та її чоловіка чекав ще один приємний сюрприз – підвищення класу обслуговування до бізнес-класу і персональне привітання від імені командира та всього екіпажу рейсу.

«Здається, зовсім нещодавно – у жовтні 2013 року – ми зустрічали свого 20-мільйонного пасажира, – зазначила Євгенія Сацька, корпоративний прес-секретар МАУ. – І ось, лише два роки потому, авіакомпанія досягла нового рекорду. Ми вдячні нашим клієнтам з України, країн Європи, Близького Сходу, СНД та США за те, що вони обирають МАУ. Від усієї душі бажаємо кожному здійснити свої мрії про подорожі».

У 2015 році рейсами МАУ перевезено 4,8 мільйона пасажирів, що перевищує аналогічні показники 2014-го і докризового 2013-го на 1 мільйон та 300 тисяч пасажирів відповідно. У 2016 році авіакомпанія розраховує подолати 5-мільйонний рубіж, продемонструвати 17%-е зростання пасажиропотоку і вийти на показник у 5,5 мільйона перевезених пасажирів.

Докладну інформацію про авіакомпанію МАУ можна отримати на вебсайті www.flyuia.com

Міжнародні Авіалінії України