приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Авіакомпанія МАУ повідомляє про заходи, що вживаються для захисту пасажирів від інфекції

Прес-служба найбільшого українського авіаперевізника – авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» – повідомляє про заходи, що вживаються для боротьби з епідемією грипу та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій в Україні.

Зокрема, всі повітряні судна авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України», що виконують рейси як в Україні, так і за її межами, повністю забезпечені укомплектованими аптечками, засобами для вимірювання температури, гумовими рукавичками для бортпровідників, а також захисними марлевими пов'язками для членів екіпажу.

Бортпровідники авіакомпанії пройшли необхідний інструктаж з виявлення пасажирів із симптомами захворювання і ведуть спостереження за станом пасажирів.

Усім пасажирам, які відчувають нездужання, рекомендовано негайно звертатися до бортпровідників, які вживатимуть усіх необхідних заходів щодо запобігання розповсюдження інфекції на борту.

Екіпажі повітряних суден поінформовані про необхідність завчасно інформувати диспетчерську службу аеропорту про всі випадки наявності на борту пасажирів із зовнішніми ознаками вірусної інфекції.

Повітряні судна Boeing та Embraer, з яких складається флот авіакомпанії МАУ, відрізняє високий рівень безпеки та комфорту. Наявність на борту ПС систем фільтрації повітря, оснащених високоефективними фільтрами HEPA, які застосовуються також для очищення повітря в операційних приміщеннях лікарень, є важливим чинником недопущення поширення інфекції на літаку. Фільтри уловлюють 99% всіх часток, включаючи спори, бактерії і віруси, та запобігають їхній рециркуляції в салоні.

У базовому аеропорті «Бориспіль» також підготовлені необхідні ресурси і кваліфікований медперсонал для забезпечення захисних заходів від інфекції у зв'язку з неблагополучною епідеміологічною ситуацією в Україні.

«Авіакомпанія МАУ має практичний досвід протидії поширенню респіраторних захворювань, – зазначила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька. – Так, завдяки вжитим авіакомпанією профілактичним заходам, у 2008 – 2009 роках на рейсах МАУ не було виявлено жодного випадку захворювань, викликаних вірусами так званих «пташиного» і «свинячого» грипу».

Докладну інформацію про авіакомпанію МАУ можна отримати на вебсайті www.flyuia.com.

Міжнародні Авіалінії України