приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Придніпровські залізничники безоплатно надали інвалідам та учасникам війни близько 10 тис. комплектів постільної білизни та понад 20 тис. склянок чаю

У 2015 році Придніпровська залізниця продовжила доброчинну акцію з безоплатного надання постільної білизни та чаю ветеранам, інвалідам і учасникам війни, які їдуть за безкоштовними та пільговими документами в поїздах внутрішнього і міждержавного сполучення.

У січні-листопаді цього року в поїздах формування Придніпровської залізниці ветеранам, інвалідам та учасникам війни безоплатно було надано 9 640 комплектів постільної білизни (або 0,3% від загальної кількості наданих пасажирам), 20 021 склянку чаю (0,6% відповідно).

Зазначену благодійну акцію було оголошено Укрзалізницею у 2001 році.

Нагадаємо, що в мережі Укрзалізниці також діє акція з безкоштовного перевезення дітей віком до 16 років, які належать до категорій дітей-сиріт та дітей, що залишилися без піклування батьків; дітей-інвалідів всіх категорій; дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітей загиблих шахтарів та залізничників.

Придніпровська залізниця