приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

У 2015 році спеціалізованими вагонами Південної залізниці для перевезення інвалідів-візочників скористалися 147 пасажирів
Упродовж січня-листопада залізничники Південної магістралі 129 разів включали до складу пасажирських поїздів спеціальні вагони для перевезення 147 інвалідів-візочників. Найчастіше спеціальні вагони включалися до складу поїздів, що слідували до Києва, Львова, Запоріжжя та Одеси.
На Південній залізниці ведеться постійна робота зі створення комфортних умов для людей з обмеженими фізичними можливостями. Упродовж 2012-2014 р.р. залізничники здійснили низку заходів для забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до інфраструктури залізничного транспорту.

Крім того, на вокзалах Південної залізниці організовано роботу груп з надання допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями, що складаються з чергових помічників начальника вокзалу, носіїв, а також за необхідності - працівників медпункту та інших працівників вокзалу. Групи допомоги надають усіляке сприяння: від придбання квитків до доставки пасажирів на інвалідних візках та їхніх речей до поїздів.

Упродовж 11 місяців 2014 року за заявками пасажирів на інвалідних візках спеціальні вагони для перевезення пасажирів даної категорії включалися до складу пасажирських поїздів 126 разів.

Південна залізниця