приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Взимку пасажирів обслуговуватиме понад 3 тис. вагонів

Залізничники потурбувалися про комфорт своїх пасажирів під час зимових перевезень. Так, до послуг подорожуючих – 3164 утеплених та підготовлених до зими вагонів. Залізничники заздалегідь перевірили всі системи життєзабезпечення пасажирського рухомого складу, продіагностували, відремонтували і запустили в роботу опалювальні системи.

Наразі вартість деповського ремонту вагона складає приблизно 150 тис. грн., частковий капітальний ремонт коштує приблизно 350 тис. грн., повний капітальний – понад 1 млн грн. На косметичний ремонт одного вагона, його техобслуговування та підготовку до зимового періоду витрачається від 10 до 20 тисяч гривень.

Окрім того, у всіх регіонах України до роботи в зимовий період підготовлено 236 вокзалів та вокзальних комплексів – залізничники провели роботи з утеплення фасадів, встановили металопластикові вікна, оновили екстер’єр станційних будівель тощо.

Для очищення вокзалів та станцій від снігу залізничники підготували снігоприбиральну техніку, впорядкували протипожежні системи, провели ремонти та профілактичні огляди систем вентиляції та кондиціонування. На вокзалах в основних обласних центрах України для зручності пасажирів розташовані кімнати відпочинку, кімнати матері і дитини, є зали підвищеної комфортності, де пасажири, які очікують на поїзд, можуть подивитися телевізор, придбати друковану пресу, скористатися послугами місцевого та міжміського телефонного та факсимільного зв'язку, відвідати кафе. На всіх вокзалах діють стаціонарні камери схову, працюють довідкові бюро.

Довідково

На залізницях України діють 118 вокзалів, у тому числі позакласних вокзалів – 17, вокзалів 1 класу – 9, вокзалів 2 класу – 33, вокзалів 3 класу – 59.

Газета "Магістраль"