приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Відпочити на рівні!

Відпочити на рівні!Наталія Кумайгородська


Вокзальний комплекс станції Котовськ засяяв вечірніми вогнями, поповнився залою підвищеного комфорту та кімнатою відпочинку для матері й дитини, які обладнали на місці колишнього нерентабельного ресторану.

Нове приміщення для відпочинку пасажирів вражає своїм простором, дизайном, затишком і доступністю. Щоб до нього могли безперешкодно увійти пасажири з особливими потребами, будівельники завбачливо спорудили пандус. Світлу залу обладнали м’якими меблями, виготовленими в цеху Котовського БМЕУ-2, прикрасили квітами у великих вазонах, а вікна — портьєрами. На видному місці закріпили плазмовий телевізор, а власникам планшетів і комп’ютерів організували доступ до інтернету. Також у приміщенні передбачили гардеробну кімнату та санвузол.

Щоб люди з обмеженими фізичними можливостями почувалися комфортніше, для них у залі виділили окреме місце — також з м’яким кріслом. (До речі, з боку перону для цієї категорії громадян відкрили новий естетичний туалет з плиткою кольору морської хвилі та орнаментом, зі зручним пандусом). Подбали залізничники і про зручності для подорожуючої малечі, організувавши комплекс послуг у кімнаті матері та дитини. М’який куточок, ліжко для немовляти, спеціальний столик для зручного сповивання або вдягання дитинчат, пристрій для нагрівання їжі для перволітків, які виростають на штучному годуванні. І, звичайно ж, іграшки, які з любов’ю збирали залізничники для малят…

Перебування в залі підвищеного комфорту протягом 12 год обійдеться пасажиру в 23 грн, а відпочинок тут до 6 год коштуватиме удвічі дешевше. Право безкоштовного користування цим новим приміщенням мають пільгові категорії пасажирів, у тому числі учасники бойових дій і АТО, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС першої категорії, інваліди, а також діти віком до шести років.

 

Газета "Магістраль"