приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Український конгресовий комітет Америки дав схвальну оцінку сервісу в швидкісних поїздах України

Представники Українського конгресового комітету Америки дали високу оцінку рівню сервісу у швидкісних поїздах України. Свої враження від подорожі поїздами Інтерсіті+ та подяку вони висловили в листі міністру інфраструктури України Андрію Пивоварському та в.о. генерального директора Укрзалізниці Олександру Завгородньому.

Так, Український конгресовий комітет Америки (УККА) в особі його президента Тамари Олексій в офіційному листі висловив подяку керівництву та колективу ДП «Українська залізнична швидкісна компанія» за добре налагоджену роботу, інноваційні підходи, комфорт, сервіс та якість запропонованих послуг, безкоштовну послугу WI-FI. 15 вересня представники УККА здійснили поїздку поїздом Інтерсіті+ у сполученні Київ – Дніпропетровськ і поділилися враженнями.

«Ми часто подорожуємо нашою країною та європейськими країнами і з гордістю зазначаємо, що нарешті і в Україні з’явилися поїзди Інтерсіті+ та Інтерсіті, які комфортом та сервісом не поступаються європейським, а в деяких моментах навіть кращі», – написала в листі Тамара Олексій.

Довідково

Український конгресовий комітет Америки – головний представник українських громадських організацій Америки. Він об’єднує понад мільйон американців українського походження і обстоює інтереси української держави вже понад 70 років.

Представники УККА, починаючи з 1994 року, беруть активну участь у забезпеченні демократичності та прозорості виборчого процесу як офіційні міжнародні спостерігачі.

Укрзалізниця