приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

МАУ нагороджує учасників «Панорама Клуб» за онлайн-реєстрацію

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» надає своїм пасажирам – учасникам програми лояльності «Панорама Клуб» – додаткову можливість накопичувати бонусні милі за використання сервісу онлайн-реєстрації з вебсайту та мобільних додатків.

 
Так, реєструючись онлайн на власні регулярні (включаючи чартерну квоту на власних регулярних рейсах) та чартерні рейси МАУ у період з 22 вересня по 31 грудня 2015 року, учасник програми «Панорама Клуб» додатково отримує на свій рахунок 100 бонусних миль за кожну реєстрацію.
 
Для отримання бонусних миль учасникові «Панорама Клуб» необхідно внести дійсний номер своєї картки в поле «Номер картки» під час проходження онлайн реєстрації на сайті  www.flyuia.com або через мобільні додатки, що працюють на платформах Android та iOS.
 
Відповідно до Правил та Умов програми «Панорама Клуб» бонусні милі можна обміняти на нагородні квитки на рейси МАУ та авіакомпаній-партнерів, підвищення класу обслуговування, знижки на квитки, зміну дати вильоту/маршруту на рейсах МАУ.
 
Милі в рамках пропозиції нараховуються на рахунок учасника до 10-го числа наступного місяця після проходження процедури онлайн-реєстрації.