приймальня - 044 351-42-01
 
Укрсервіс Мінтрансу
державне підприємство
01135, м.Київ, просп.Перемоги, 14

Відучора ще в одному швидкісному поїзді є інтернет

10 серпня 2015 року ще на один швидкісний поїзд виробництва компанії Hyundai Rotem було встановлено обладнання для доступу до мережі інтернет за допомогою технології Wi Fi.

Станом на 11 серпня 2015 року послуга доступу до мережі Інтернет надається вже у чотирьох поїздах Інтерсіті+ виробництва Hyndai Rotem для пасажирів вагонів усіх класів. Послуга безкоштовна.

А вже у вересні поточного року у всіх швидкісних поїздах Української залізничної швидкісної компанії з’явиться інтернет.

Усі питання, що стосуються курсування швидкісних поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+, зокрема, графіку руху, сервісного обслуговування та продажу квитків, можна поставити на офіційній сторінці компанії:https://www.facebook.com/dpuzshk. Відвідувачі сайту також можуть коментувати інформаційні повідомлення компанії та висловлювати свої побажання щодо курсування швидкісних поїздів.

Нагадаємо, що корисну інформацію пасажири можуть отримати також на сайті Української залізничної швидкісної компанії http://intercity.uz.gov.ua.

Газета "Магістраль"